A opäť mindrák vypisuje sprostosti od veci... ty o svedomí nepíš, to sa u teba nenachádza.
A opäť mindrák vypisuje sprostosti od veci... ty o svedomí nepíš, to sa u teba nenachádza.
Čím Brusel kriví trh?
Klameš. Nemec 350 EUR/hektár, Slovák 330 EUR/hektár
Porovnanie, koľko dostávajú nemeckí slovenskí a španielski farmári dotácií z EU.
Nemecko: 16,7 milióna hektárov inkasuje od EU 41miliárd EUR za roky 2021-27 agrodotácií = 350 EUR/hektár/rok
Slovensko: 1,9 milióa hektárov inkasuje od EU 4,4 miliardy EUR za 7 rokov (21-27) = 330 EUR/hektár/rok
Španielsko: 23,3 milióna hektárov, dotácie 43,8 miliardy EUR = 270 EUR/hektár/rok
PS: Celá výmera poľnohospodárskych pozemkov - polia, lúky, pasienky. Všetky dotácie - priame platby, rozvoj vidieka, marketingová podpora.
Špiny z Bruselu poslali dotácie a "dobrí" Fico&co ich nedokážu poslať farmárom... ale hlavne že zlý je brusel.
Porovnanie, koľko dostávajú nemeckí a slovenskí farmári dotácií z EU.
Nemecko: 16,7 milióna hektárov inkasuje od EU 41miliárd EUR za roky 2021-27 agrodotácií = 350 EUR/hektár/rok
Slovensko: 1,9 milióa hektárov inkasuje od EU 4,4 miliardy EUR za 7 rokov (21-27) = 330 EUR/hektár/rok
PS: Celá výmera poľnohospodárskych pozemkov - polia, lúky, pasienky. Všetky dotácie - priame platby, rozvoj vidieka, marketingová podpora.
kto vládne?
Nová vláda vládna 4 mesiace... minister poľnohospodárstva stihol vymeniť 3 riaditeľov Poľnohospodárskej platobnej agentúry a to je dôvod prečo nemajú poľnohospodári dotácie....
... hádzanie viny na EU je len typický manéver smerákov, keď sa zbavujú zodpovednosti...
nikto okrem Orbána sa s Ficom nebaví...
Slabé panáčik, sprostosti trepe Fico, Gašpar a ich pán Bodor.
Jasné že tvoj rozum je nikde
Mečiarovi zlodeji vyhnali Slovensko z Československa aby mohli ľahšie kradnúť. Tí istí ľudia teraz vyháňajú Slovensko z EU aby im pri kradnutí nikto nepozeral na prsty a ešte chcú aj rýchle premlčanie zločinov. Státisíce šikovných opustili Slovensko po Mečiarovom bačovaní, desaťtisíce mladých ľudí už zdvíhajú kotvy a utekajú študovať preč z tejto Bohom opustenej krajiny.
Ak sa Gašpar stane šéfom SIS, bude SIS odstavená od kontaktov na ostatné tajné služby krajín EU a ďalšia vláda bude musieť SIS kompletne zrušiť.
Samozrejme. Trh všetko vyrieši.
Lenže súdruhom poľnohospodárom sa to nepáči.
Je to ale presne naopak... Brusel poslal peniaze slovenskej Poľnohospodárskej platobnej agentúre (PPA) a tá nie je schopná vyplatiť peniaze jednotlivým farmárom - pretože súdruh minister poľnohospodárstva vymenil za 4 mesiace už 3 riaditeľov PPA.
Oni si nezdvihli výplaty, oni si zdvihli nezdaňované "paušálne" náhrady.
Telce sa tvária, že v predchádzajúcich 3 rokoch tu nebola pandémia, že tu nebola tu energetická kríza, že nebola vojna na Ukrajine, utečenecká kríza ani rekordná inflácia...
Donekonečna je to pod vedením Bodora.
Jasné, pod dohľadom pána Bodora.
Vražda nie je politika. Vražda je najťažší zločin.
Je to ich vec ako sa k tomu postavili.
Odporúčame