Tento rok by mal byť 4,7 percentný deficit v štátnom rozpočte. Ak by to tak aj naozaj bolo, bolo by to prijateľné, lebo finančná inflácia v eurozóne je oveľa väčšia. Inflácia ten dlh môže vygumovať.
Tento rok by mal byť 4,7 percentný deficit v štátnom rozpočte. Ak by to tak aj naozaj bolo, bolo by to prijateľné, lebo finančná inflácia v eurozóne je oveľa väčšia. Inflácia ten dlh môže vygumovať.
Momentálne na Slovensku nemáme lepšieho premiéra ako je p. Fico. Verím, že sa krajina finančne skonsoliduje a nebude to na úkor "pracujúceho ľudu". Sme v procese pádu hodnoty svetových mien USD, EURO a iných voči zlatu a to neveští nič dobré pre svetovú ekonomiku.
môže byť+++++
rozvod je sebeckosť, nič viac za tým nehľadajte. Môj starý otec sa musel starať o svoju veľmi chorú manželku, tak, že jej musel meniť plienky, kŕmiť ju a umývať ju, lebo bola tak ťažko chorá. Všetko to zvládol, lebo mal k nej cit. Musel mať k nej veľmi silný cit, ale čo je pochopiteľné.
áno, len vtedy ak mu manželka zomrie. Ale teda smrť manželky je pre muža nesmierne ťažký úder od života a pochybujem, že by normálny muž sa hneď šiel ženiť po druhý krát. Mal som takého kolegu, ktorému zabilo auto manželku.
áno, je to pravda.++++++++++++++++++++++++++
Každý chlap má mať za život jednu manželku a o ňu sa riadne postarať.
áno tak ako v Kanadskom parlamente, kde srdečne vítali člena SS.....
Za drogy by mal byť doživotný zákaz, potom by sa také niečo nestalo.
Slovensko do USA nič nevyváža. Slovensko nevlastní automobilky. Kam sa budú vyvážať autá tak to tom rozhodnú majitelia týchto automobiliek a nie Slovensko.
++++++++++++++++++++++++
tie okresné cesty za socializmu boli určite kvalitnejšie ako tie dnešné. Keď sa prejdem po Obchodnej ulici v BA tak mi to pripadne ako keby som bol v nejakej rozvojovej krajine 3. sveta.
Na youtube je množstvo videí o tom ako sa žije v Rusku. Veru nejako to nesedí s názorom naších rusofóbov.
zaújmavé, ale asi áno+++
Slovan Bratislava v súčasnosti na ligu majstrov naozaj nemá.
Ukrajina bude povolávať 18 ročných chlapcov. Niečo tu nie je v poriadku.
S Ukrajinou je koniec, túto vojnu totálne prehrá.
S Ukrajinou je koniec, túto vojnu totálne prehrá.
Rusom sa veľmi ťažko bojuje proti ukrajinsked armáde, keďže ukrajinská armáda používa civilné obyvateľstvo ruskej národnosti ako živé štíty. Rusi to budú mať veľmi ale veľmi ťažké.
Odporúčame