Zelená energia nám vydrancuje peňaženky a vyplieni lesy. Tak to dopadá vždy ak sa používajú dotácie.
Zelená energia nám vydrancuje peňaženky a vyplieni lesy. Tak to dopadá vždy ak sa používajú dotácie.
A to odkiaľ vieš, že z prenájmu cirkev neplatí dane? Neboj sa čoskoro aj u nás bude stav, ako v Čechách, keď svojim mrtvym nebudeme robiť ani pohreby a ich popol vysypeme do popolníc. Každé dieťa bude mať aspoň dve tri mamy a piatich ockov. Budeme pánmi tvorstva, hrdí na to, že pochádzame z opíc. Teda až do ovládnutia Európy mohamedánmi. Bez viery neexistuje ani národ.
Nadpis má byť opačný. HAMAS ospaľuje rakety, Izreal odpovedá odstreľovaním. Ktorý hlupák by sa nechal beztrestne odstreľovať.
V oblasti Yellowstone v štátoch Montana, Idaho a Wyoming žije podľa vedcov asi 700 medveďov, ktorí sú chránení od roku 1975. Uvažuje sa o ich vyradení zo zoznamu ohrozených zvierat. Čo umožní ich lov. Je predsa nenormálne udržiavať armádu ochrancov, ktorí neustále strážia medvede a prevážajú ich z miesta na miesto prípadne utrácajú. Deeti sa môžu v susedstve parku sa hrať iba v ohradách. Chov dobytka sa nadobro skončil. To chceš aj na Slovensku.
Dobrý postreh. My sa snažíme ešte bojovať. Proti daňovým úradom, bojujeme celkom úspešne, pretože sú tam nasadení totálni hlupáci. Snažia sa kradnúť podnikateľom peniaze, alebo aspoň pár rokov zadržať. Nevedia nič vyšetriť nič logicky analyzovať. Ešte aj v záverečnej správe uvedú rok 2012, hoci ešte kontrolujú iba rok 2011. A toto my platíme z našich daní.
U nás napr. poriadna búrka už dávno nebola. Zato ak sa vyskytne v Bratislave, už je to GW. Niekedy za mladých čias. To boli búrky. Zaplavilo celú dedinu do 3 metrov.
Policajti potrebujú oveľa viac rýchlych aut, aby mohli nahánať rýchlojazdiace ferrari. A prijať ďalšie stovky policajtov na vyberanie pokút.
RTVS má v súčasnosti najlepší program zo slovenských tv. Hlavne bez reklamy a aj spravodajstvo má oproti bulváru neskutočne kvalitné. Kto chce ruské správy a bolo mu málo 40 rokov okupácie, má zadarmo v HD stanicu RT.
A chudáci Putinovi zelení mužíci bojujú iba gumipuškami. Je to regulárne zasahovanie Ruska do vnútorných záležistosti Ukrajiny.
Náboženstvo je nejväčšou hnacou silou ľudstva. Predstavovalo vždy zásadný pokrok, rozvoj vied a školstva. Náboženstvo dáva ľuďom nádej, ateizmus nedáva ľuďom prakticky nič, iba to, že sú nepodstatnou entitou tohto sveta. Už mnoho ateistov pri stretnurí so smrťou postihlo obrátenie. Čo keď predsa.
Mám susedov, ktorí majú svojho miláčika, zlatého retrievera, v ohrade širokej 1m a dlhej 18 m, na konci záhrady. Ten psík, hoci s ním chodia pravidelne na prechádzky je nešťastný, neustále šteká na domácich, pretože chce byť s nimi, alebo aspoň pri dverách. To ale nemôže, pretože by zničil trávnik. Toto je podľa mňa najviac týraný pes v okolí.
Prečo by mali podporovať sankcie . Každý, kto do toho vidí vie, že Palestínci potrebujú každých pár rokov niekoľko sto mrtvych. Ako sa vyjadril jeden z nich. My milujeme smrť, ako vy milujete život. Preto majú rakety umiestnené v školách a nemocniciach. Na mier stačí tak málo, prestať s odstreľovním Izraela. Ale oni potrebujú mrtvych pretože potom príde štedrá pomoc hlavne z EÚ. Skús žiť v Izreali a každú hodinu bežať do úkrytu, to ti na pokoji nepridá a vláda je povinná zabezpečiť svojim občanom mier.
Ak niekto má v škole rakety, alebo v sanitke, tak je to regulárny vojenský cieľ. Ako povedal ich predstaviteľ: "My milujeme smrť, tak ako vy milujete život." Je to jednoducho ich voľba.
Určite si nezažil 40 rokov ruskej propagandy. Ľudia ako ty tiež verili, že Moskvič je najlepšie auto na svete a sovietski vedci vynašli ako prví skoro všetko, od žiarovky po televíziu.
Je to hanba, že tohto človeka nominovali do takej dôležitej funkcie. Stačí, že ste spolužiak a nemusíte vedieť sa ani normálne vyjadrovať, nie to ešte pracovať s počítačom. Nehrozí, že by niečo vymazal. Zatiaľ som od tohto GP nepočul jedinú zrozuumiteľnú vetu. Presne v štýle viem, ale nepoviem. Lenže Mečiar bol aspoň dobrý rečník. Je to presne človek Trnkovej úrovne resp. pod ňou.
Koľko by mohla stať elektrina, ak by sme nepreplácali elektrinu z fotovoltaiky. Skvele to vymysleli súdruhovia z Bruselu. Postavíš si elektráreň. Vyrobíš mesačne za 50 000 EUR. Vynásobíš to tromi a od nás všetkých dostaneš 150000 EUR. Skvelý job. Elektráreň beží sama a ty sa môžeš vyvaľovať na Bora Bora. Teória globálneho otepľovania v praxi.
To je presne to čo politici chcú. Aby sme si priznali vinu a platili trojnásobné ceny za energie. Povodne boli vždy a aj budú. V prešove napadlo raz toľko zrážok a zosuvy nehlásili.
Súdruh agent, chemické zbrane v Iraku boli a dokonca ich našli aj pred mesiacom. Ale v Iraku nešlo o zbrane. Bola to odplata za jednu budovu dvojičiek. Superveľmoc nesmie dovoliť hociakým odkundesom napádať amerických občanov. A odvtedy si to tí lotri zapamätali. To nie sú srandičky. So štátmi sa nežartuje. Som rád, že existuje štát a to demokraticky, vďaka ktorému žije svet ako tak v mieri už desiatky rokov.
Súdruh asi nezažil ruskú propagandu v praxi. Trvalo niekoľko dní, kým vyrobili dôkazy. To isté robili keď zostrelili korejské lietadlo. Až kým im Reagan v OSN neprehral záznam komunikácie pilotov a celému svetu bolo jasné kto je vrahom. Tu ruskí agenti v snahe zachrániť situáciu vyhlasujú vraždu 300 ľudí za ich chybu, alebo chybu niekoho iného, len nie tých vrahov. Tu nie sú žiadni povstalci. Je to boj Ruska proti Ukrajine.
Ruskú propagandu sme počúvali už od roku 1948. A poznáme čo všetko dokážu. Na základe tejto propagandy občania ZSSR považovali za najlepšie auto na svete Moskvič. Ak generál tvrdí takéto hlúposti, sú to všetko pre domácich obyvateľov, ktorí sa ťažko dostávajú k iných médiam a iným názorom. Oblasť je po drbonohľadom, NATO, Ruska a Ukrajiny a o zostrele stíhačkou by sa dávno vedelo.
Odporúčame