Tvoja nenávisť voči Rusku je porovnateľná len s tou nacistickou.
Tvoja nenávisť voči Rusku je porovnateľná len s tou nacistickou.
Od začiatku bolo jasné, že u nás sa Sputnikom očkovať nebude.U nás sú paraziti z mimovládok príliš zažratí a majú priveľkú moc a kontrolu nad politikmi.Až tak veľkú,že dokážu ovplyvňovať rozhodnutia vlády lepšie a účinnejšie než tí,kto dali vláde mandát.Len tak mimomochodm vládnuť-super skratka pre mimo-vládky.
Stačí vymeniť Baťovú a zrazu všetky potrebné dokumenty budú. ŠÚKl sprosto zavádza-majú k dispozícii iba jednu šaržu neamajú s čím porovnávať Všetko sú to preto len bláboly. Keď mali na začiatku skúmať Sputnik tak tvrdili, že nemôžu,lebo na to nemajú vybavenie. A zrazu robia analýzy ako keby mali najväčší labák sveta a v ňom stovky vzoriek rôznych šarží Sputnika.Však len slepý nevidí, že čiste preberajú to,čo im inde napíšu-a to inde nmaslím len EMA.
Sputnik a Astra sú si podobné len v tom, že sú to obe oproti Pfizer alebo Moderne "konzervatívne" vyvinuté vakcíny-čiže majú postup,ktorý je rokmi overený. Tam podobnosť ale končí. Sputnik je postavený na ľudskom genome, Astra na šimpanzom. Sputnik požíva dva vektory-prvá očkovacia dávka je iná než druhá. Astra je postavená na jednom vektore-obe očkovacie dávky sú identické. Sputnik by tak mal mať schopnosť lepšie sa naviazať a Rusi deklarujú, že poskytuje ochranu aj proti súčasným najrozšírenjším mutáciám-britskej a juhoafrickej. Rovnako ako Pfizer a Moderna. Astru už kvôli veľmi slabej účinnosti juhoafrická vláda stiahla-takže na mutácie zrejme nezaberá. Celkovo mi príde Astra ako lacná varianta-je niekoľkonásobne lacnejšia než všetky ostatné vakcíny-vrátane Sputnika či Pfizer/Moderna.A cene aj viacmenej zodpovedá kvalita. Účel splní,ale má muchy.
Takže na východe nič nie je,blbečku? Ako rýchlo sa dostane jeden blboliberál úplne inam,tak to občas človek žasne.
Buď čakajú na Sputnik,alebo ich neoslovuje očkovanie ako také. Otázka je,prečo takto štatisticky vyskakuje hlavne východ Slovenska.
Igorko,všetci vieme veľmi dobre,aká hra sa tu hrá so Sputnikom.Dokonca viem aj to,kto tú hru hrá a prečo. Akurát o tom neslobodno hovoriť Ľuďom vo verejných pozíciách,ktorých slová idú do médií. Inak títo ľudia riskujú osočovanie v médiách a koledujú si o svoju profesnú smrť. Igorko,nestačilo ti,že ťa odstavili z premiérskeho kresla?
Sputnik ako aj každá iná vakcína určite má nežiadúce účinky.Akurát by ich mohla-mala mať menej.Prečo?Sputnik bol vyvinutý z antimalarika, ktoré prešlo riadnym dlhodobým schvaľovaním a už sa nejaký ten piatok predávalo. A ideo vakcínu vyrábanú tradičným o vereným postupom. Moderna a Pfizer boli vyvinuté novým,inovatívnym spôsobom-tým pádom je tam určité riziko možných problémov,navyše boli vyvin uté v zrýchlenom tempe-čo tiež môže spôsobiť v budúcnosti problémy. KAždá vakcína,ktoré sa dnes používajú by mala byť prínosom-aj AstraZeneca-hoci robí krvné zrazeniny ako nežiadúci účinok.Ide oto ľudí o tom informovať,anie zatĺkať a povedať ro až potom,keď to nedokážu ututlať. Pretože aj pri Astre je to účinok,ktorý sa prejavuje minimálne.
Takže sme na 10 000.Toľko zhruba by sme mali obetí, keby sme nechali voľne premoriť obyvateľstvo v prvej fáze choroby,keď ešte vírus nebol zmutovaný na agresívnejšie a smrtnejšie varianty.
Rusi nemajú takú motiváciu sa nechať očkovať ako amíci-nemajú toľko mŕtvych. NAvyše Biden mal očkovanie vo volebnom programe ako nosný pilier a aj vďaka tomu vyhral voľby-to,že ide teraz masívne očkovať nikoho neprekvapí. Ale na masívne očkovanie sa chystá aj Rusko.To je ale momentálne v inom postavení. Im to začne horieť tak,ako to horí usákom niekedy o pár mesiacov-teda aspoň keď človek pozerá,ako sa to šíri v okolitých krajinách. Lebo mám taký dojem,že to ide vo vlnách tak,ako chodí aj chrípka. Nám to začína klesať,lebo vlna už prebehla,zato všade naokolo to začína stúpať-Rakúsko,Poľsko,Ukrajina-Maďarsko hlásia rekordné prírastky ochorení-v Maďarsku napriek masívnemu očkovaniu.
Rusko má na triku zlomok zo zla, ktoré sa momentálne vo svete pácha. Napriek tomu je označované za nepriateľa a sú proti nemu sankcie a všetky možné aj nemožné štvavé kampane v médiách. Voči hlavnému agresorovi sa ale nik z "demokratov" neodváži vystúpiť .Toto hnusné farizejstvo a dvojtvárnosť je to, čo ľudí hnevá najviac.
Keby len to...Rusi sa vraj chystajú prepadnúť akúsi ukrajinskú vysielačku...v Glyviciach?Nie,nejak inak sa bude volať.
uj s nickom že "naj" tu furt vypisuje, že ivemerctín na liečbu covidu neodporúča ani jeho výrobca......miláčku, ani výrobcovia ag testov ich neodporúčajú používať na plošné testovanie a predstav si to-my len testujeme a testujeme.Rozdiel je v tom, že na ivermectín sme vynaložili pár šušňov a na ag testy milióny.
Kvalitní odborníci musia byť náležite odmenení......snáď nepriznajú, že sú v tomto úplne rovnakí než Smeráci a všetci predtým. Našim ľuďom skrátka treba dať aj keby babky museli predať poslednú spodničku......inak bude treba postaviť Naďovi novú kanceláriu-nejakú tú oválnu pracovňu ,aby sa mohla naplno prejaviť tá zmieňovaná odbornosť.
REgionálnych inzertných novín.....typu predám burgyňu-značka ihneď.
Kuva,ale vyzerajú mužne.......mačkopsi-ani žena,ani muž. Sukne muži nosili aj v minulosti,ale furt to boli chlapi.
Alebo ako hovorí slovenské príslovie:Nebude z ovce slanina,ani z vlka baranina. ...ani z MAtoviča normálny človek.
Pri Assadovi bola sranda,že tvrdili,že to nemohol byť nik iný preto,lebo sarin sa nedá vyrobiť ,rebeli ho teda nemohli mať a jediným podozrivým je preto Assad. Samozrejme hovadina je, že ho rebeli nemohli mať-určite by sa našiel dobrý strýčko SAM,čo by ho dodal. Hovadina ale je od samého začiatku aj to, že sa nedá bežne vyrobiť. Všetci tí "experti",čo sa vyrojili v médiách-dokonca aj u nás a v susednom Česku nejak zabudli spomenúť sektu Om šinrikjó a ich útok sarínom v tokijskom metre. Opomenuli spomenúť,odkiaľ že táto sekta mala sarin-vyrobili ho totiž chemici sekty doslovne v garážových podmienkach. Lož je pracovnou metódou západu a ničomu,čo je napísané a povedané v médiách sa už bohužiaľ nedá veriť a všetko si človek musí overovať.
Odporúčame