Si už nepamätáš - či si už niečo dostala ?
Si už nepamätáš - či si už niečo dostala ?
Kotlár je národniar, na ktorom závisí ficinovo vládnutie.
O akej opozícií snívaš ?
Ved aj taký Pročko je voči nemu génius.
Kde by sa tam uchytil?
Teraz je v skvelej partií.
To si tiež vyčítala z Kremeľského obežníku ?
Dlho to trvá.
Mali by byť pružnejší a ráznejší.
Ale teraz keď sa už vrahovi z Kremľa minulo našetrené - už to bude naberať skôr spád.
Snívajte ruZZké opi ce snívajte.
Z latristanu postupne do civilizovanej Európy už nič nepotečie.
A bude pokoj.
Jedna z nich sa zrovna predstavila o 19:06.
Samozrejme ty si tu žila - na celom území SR.
Je ale pravda, že viac boli dislokovaní v ČR -
bližšie k hraniciam imperialistov, ktorí mali stále zálusk -
ukradnúť nám ten skvelý socializmus.
Aj napriek tomu, že sme si ho chránili ostnatým drôtom.
A pointa súdruh ?
Prečo ty - obdivovateľ Putina už nie si dávno v raji - RuZZku?
Nejako si kadíš do toho otvoru pod tvojím nosom.
Treba isť príkladom.
Už to tu bolo asi 60 x.
Ja negramotným daždovkárom servis robiť nemienim.
Slušne odisšli.
V Krnove, kde mali posádku pokradli komplet všetko čo nebolo
zabetónované, alebo privarené.
Všetne polamaných kľučiek na oknách a dverách aj s blachmi.
No a Slovensku ostala po nich - spomienka.
6 MILIÁRD Eur - budú stáť náklady na odstránenie
ich ekologických bômb, čo tu zanechali.
Kolaborantov ?
Nevadí...
Tu pče z Turzovky.
To je Ficina taký žobrák - že za 15 rokov nedokázal tú daň znížiť ?
Alebo je Mikloš taký BOH - že na jeho normy sa NIKDY už nebude siahať ?
Čo si mám z tých DVOCH možnosti vybrať ?
Poraď.
Koho gramotného - okrem ruZZkých hlístov zaujíma nejaká Družba.
Boli.
Do roku 1989.
Potom ich odtiaľ vypratali.
A boli aj u nás.
Do roku 1990.
Aj my sme sa chvála Bohu tej hnusnej hávede zbavili.
Si sa konečne niečo normálne dozvedel ?
No z kremeľských sjač kometov tu budeš vždy robiť iba rožný statok.
Ako doposiaľ.
A PREČO ich smeracký zlodej Fico za 15 rokov neznížil ?
Ficina - prečo mu ich platíte toľké roky ?
Takže to si vypadol z kontajnera pri Bille, kde si robil kontrolu ?
Ty asi nemáš šajnu o tom, že Hitler bol až pri Moskve.
No a ako dopadol ?
Alebo -3 dňová ŠO = 1 292 dní.
Pačimu ?
Vidíš tupeľko.
Mikloš to takto nastavil pred asi 18 rokmi po zlodejovi Mečiarovi -
a tvoj tu pýá socialista Fico sa toho drží ako kloiešť.
Takže pod Ficovým vedením neskrachovalo Slovensko iba vďaka Miklošovým nastaveniam.
Tohle se ti soc ka nepovedlo.
Odporúčame