Snažil si sa, ale zbytočne.
Tu pý - od pad, ten " vie " - svoje.
Snažil si sa, ale zbytočne.
Tu pý - od pad, ten " vie " - svoje.
Nechápem, nad čím tu tunajší kolaboranti a ficiny onanujú.
Však ropa netečie do maďarskej fabriky a za tým stojí Maďar.
Tebe sa to určite zapáčilo, ked to odporúčaš aj iným.
No užívaj si.
Tu pec o 15:05.
Do roku 1989 mal štát 100 % podielu.
No a ako sme dopadli ??
Ako žobráci.
Vy tu pí skrachovaní boľševici , žijúci celý život v biede
ste navyknutý a vyhovuje vám to.
Normalní ľudia však - NIE.
Charakterný boľševik Fico.
Zo Západu víta investície a podporu z EÚ
z fašistického RuZZka by rád armádu..
Však ako sa nedávno vyjadril, to striedanie vlád nie je dobré.
Jedna vláda, alebo vodca naveky je vraj - najlepšie.
Kde asi takýto vzor vidí ?
Že si nekvičal keď RuZZkí fašisti PRED tým - teda SKORŠIE bombardovali ropovod z Azerbajdžanu,.
Logita tupôňov.
Z nejakého dôvodu zatvoria najbližšieho potraviny ,
ale on bude pri nich stáť, kým tam nes kape od hladu.
Ferro už máš presilené ruky, keď si prestal písať o pani Čapútovej ?
Smerák či priaznivec Republiky ?
Takýto by mal byť vyšmarený zo školstva.
Tie roky šialene rýchlo utekajú...
Aspoň vidíš - kto má aké priority.
Inak bežným RuZZom to až tak vadiť nebude.
Oni sú po stáročia zbyknutí žiť v biede a útlaku.
Takže s týmto oni problém nemajú.
Ich problémom je to , že inde toto NIE JE !!
Pohodlie, luxus - toto sú príčiny nerodenia detí.
Deti sú radosť, ale aj starosť.
No a nie každý si na čas odoprie voľnosť...
Matelko bol síce " zvláštny " no deťom doprial.
Skús hádať kto teraz deťom tie benefity odobral ?
Weiss - ako tréner dokázal na Slovenské pomery nadštandard.
No ale už asi aj jemu to " zdravotne " nejde ako by malo isť.
Mal by včas svoj momentný problém riešiť.
Aby tu ostal zapísaný - ako TOP.
Už som ti vysvetľoval, že mi to nejako " bl bo zaraduje.
Kliknem reagovať k príspevku o 18:36 , napíšem a odošlem.
No ale zaradí ma na koniec.
Preto ak si so všimol hodne krát píšem kvôli tomu - že patrí a čas.
História sa dookola v periódách - opakuje.
V roli 1960 kričal Bruno na hranici - a predsa sa točí.
V roku 2025 Kotlár na TB - a predsa je plochá..
Prťka.
Ale tebe by to metro v Blave bolo prospešné na tvojom laze,
ako tie náušnice čo dávaš tvojej koze.
Je na každom ako sa zariadí.
My sme s manželkou starší ľudia.
Keď sú chrípkové epidémie tak do zdravotnických zariadení
a obchodných centier si rúška dávame stále.
Nepotrebujeme sa nakaziť on niekoho.
Máme to vyskúšané, osvedčilo sa nám to.
Chránime seba.
Odporúčame