Janos Artur Antomaniy,
tebe sa zjavuje vo sne vysoko aktívny p l a t e n ý IDEOLOGICKY troll,Artur Bekmatov. :))))
Janos Artur Antomaniy,
tebe sa zjavuje vo sne vysoko aktívny p l a t e n ý IDEOLOGICKY troll,Artur Bekmatov. :))))
Janos Artur Antomaniy,
ty si predsa Janos.
Janos Artur Antomanyi,
a kto oceni teba? zeby player? :)
To ja iba tak. Chcem si nieco overit.
Janos Artur Antomaniy,
ale ved ty to vies, len si to zabudol. Skus si spomenut. :)
No konecne -2 👍.
tak este -3 podme. prosim.
Janos Artur Antomaniy,
preco na seba upozornujes? :)
Janos Artur Antomaniy,
ani tebe by nikto nemali kazit naladu tym, ze vsetky tebou uvedene nicky patria jednemu cloveku.
Raz ti to ''niekto'' nakukal'', tak je to pravda. :)
Janos Artur Antomaniy,
a to chces ist proti sebe? Kedze si aj ty vysokoplateny ideologicky troll, tak ani s tebou by nemal ziadny rozumny diskuter diskutovat. Ktory este navyse aj ideologicky nahlasuje. :)
Janos Artur Antomaniz,
a tych si kde zabudol??
Báťa Jano, JohnAntomanyi, aixis, GGY, PETER, valdis, stanko1, pazo, jjhc, Anti-rus100, Lovec-komunistov, August 68, udernik, dragonet, partisan, 1Wlado, slobodny74, HeyBabaRyba, kaseris, 1antianty1, divoký mesiac, Jan Mazak (Plavec cez Narvu), 1939, AFRICAN, rigorozny kapitan, Joe Biden, Jezisko, Volodaa, Mark1, patio, kufirc, Pjaro77, Telekomuništa, fúrik, Ficoviny
Janos Artur Antomaniy,
ale pytas sa nicku odus, ze ''zase dristy o nicom?'', cize chces vediet jeho nazor na seba. Cize sebakritika. :)
Janos Artur Antomaniy,
to musis ty vediet ci si napisal drist. Preco sa pytas kalapakiho?
Janos Artur Antomaniy,
a to chces ist proti sebe? Kedze si aj ty vysokoplateny ideologicky troll, tak ani s tebou by nemal ziadny rozumny diskuter diskutovat. Ktory este navyse aj ideologicky nahlasuje. :)
Janos Artur Anotmaniy,
ty budes potom asi mlady dedo. :)
Co to je? kto mi dal +? No teda ale takto pani, to sme si nedohodli. :)
Odporúčame