problém s emóciami a alkoholom mal skôr Sulík, nepamätáš na jeho porezanú ruku ? alebo sa mu to stalo s minerálkou ?
problém s emóciami a alkoholom mal skôr Sulík, nepamätáš na jeho porezanú ruku ? alebo sa mu to stalo s minerálkou ?
podľa posledných správ je už asi rozhodnuté, a asi ťa to nepoteší. sulík je z kola von.
ked nedokázali spolupracovať v opozícii tak vo vláde to bude ešte väčší problém
Matovič uznáva Lipšica za čistého a to mu tá gorila skrytá dva roky v šuplíku nevadila ? nezdá sa ti to vôbec čudné ? Lipšic, ako minister spravodlivosti by mal vedieť že neohlásenie trestného činu je tiež trestný čin.
existuje nejaké právoplatné rozhodnutie súdu ktorým im bolo volebné právo odobraté ?
ak nie, tak majú presne také isté práva ako ty.
ak je ĽSNS neonacistická, tak mala byť zakázaná, členovia súdení a odsúdení. ale nikto nepodal ani trestné oznámenie. takže také jednoznačné ako to tvrdíš to asi nebude. na môj vkus majú dosť radikálne názory, ale že sa tam dostali si môžu v prvom rade všetky tie "štandardné strany"
tak sa to správne robí, Mikiho štýl bol zvýšiť cenu plynu dva dni po voľbách :-)
všetko treba brať trochu s rezervou, nemôžeš očakávať že sa všetko splní do slova a chce to aj čas. alebo poznáš nejakého analytika čo mu všetko vyšlo doslova a okamžite ?
aby som bol presný, zacitujem Pjakina :
"Putin řekl přímo, že žádný dluh neexistuje. Jedná se o suverénní závazek Ukrajiny a prostředníkem je burza.My jsme Ukrajině nic nedávali. Jednoduše jsme na burze nakoupili její eurobondy.A Ukrajina má závazek vůči britské společnosti, která tuto burzu řídí. A nám je úplně jedno, jestli nám Ukrajina zaplatí nebo ne.Nám zaplatí britská společnost, aby ta burza mohla dále existovat, a aby mohl dále existovat současný světový kreditně finanční systém."
na burzu sa zjavne obrátia až po splatnosti ked nebude uhradené ukrajinou
čo tam riešiš
ak som ja správne rozumel Pjakina, tak on nepovedal, že západ prevezme záruky, to bola len ponuka Putina. Rusko svoje peniaze dostane, ak ich nezaplatí Ukrajina tak ich zaplatí Londýnska burza. Asi v tomto zmysle hovoril Pjakin.
ty si určite nejaký mladší ročník, vždy keď ťa usvedčia z klamstva tak prejdeš do osobných útokov a každého nazývaš "deduškom". len tak ďalej, máme ťa radi adamko :-)
skús pozrieť na tlačovku ministerstva obrany RF, link je vyššie od "univezum". tie zábery zo satelitu a leteckého prieskumu sú viac ako zaujímavé.
čiste z matematického hľadiska, ak máš odvody ako píšeš najskôr 157,76€, neskôr 206,07€ tak na minimálny dôchodok 750€ musí bud pracovať viac zamestnancov alebo neskoršie musíš platiť viac. alebo štát musí dôchodky dotovať z iných zdrojov. v žiadnom prípade však z tak nízkych odvodov nemôžeš vyplácať vysoké dôchodky.
Však aj vlani prišla jedna lod s uhlím, akurát bol tuším problém s kvalitou a nakoniec to uhlie ani nebolo vyložené.
no vidíš, a ked si to troch vyjasnili v čečensku a je tam vláda ktorá nemá hlavný ciel terorizmus tak je to celkom v pohode aj pri takom počte moslimov
aj si si prečítal aké sankcie na nich uvalili ? obmedzia dovoz potravín - posilnia vlastnú produkciu, čo nedopestujú dovezú od iných. dnes nie je problém vyrobiť ale predať. na dovolenku sa dá ísť aj inam ako do turecka, takže tu tiež nevidím problém pre rusov. a s tými preletmi, odteraz budú ruské lietadlá všetci sledovať z trochu väčšej vzdialenosti a o nejakom zostrele ako tu splietaš nikoho ani nenapadne. ved to vidíš, turci sa hrajú na vojakov so svojimi lietadielkami v pekne úctivej vzdialenosti od hraní so sýriou
takže Rusi môžu byť spokojní. Ukrajinci dostanú plyn, ktorý bude samozrejme ruský, len nepríde priamo ale okľukou cez nemecko. Rusi sa nemusia sa naťahovať o platby, lebo ho zaplatí EU, takže svoje peniaze dostanú. Len tomu nerozumiem prečo si z toho taký nadšený, ked na to pôjdu aj tvoje dane. tie peniaze za plyn ukrajincom by sa dali zmysluplnejšie použiť aj u nás.
Odporúčame