Však Slovensko predsa použíje právo veta, ako bolo sľúbené pred voľbami.
Však Slovensko predsa použíje právo veta, ako bolo sľúbené pred voľbami.
A kde zostalo slovenské právo veta. Ešte lepšie to bude, keď bude mať právo veta EÚ Čierna Hora so 600 000 obyvateľmi.
A čo robil stavebný dozor? Asi obec na ňom veľmi ušetrila, možno si ho robila sama stavebná firma, čo je v tomto štáte obvyklé.
Však oni chcú emigrovať do Ruska, kde je najlepší život na svete, nie do kapitalistickej únie, kde ich budú vykorisťovať.
Obdivovatelia Ruska alebo Severnej Korei alebo nášho systému do r. 1989 by sa mali pozrieť,ako sa tam buduje armáda a ako dopadnú tí, čo tam nechcú a nechceli ísť. Poznám Turka, ktorý emigroval z Turecka do Nemecka, aby v Turecku nemusel ísť na vojnu. (A my sme sa v škole učili, že Nemci sú najhorší militanti a revanšisti a my bojujeme za mier, preto musíme ísť na dva roky na vojnu, Kórejci tuším na sedem, Nemci vtedy chodili na pol roka).
Ja poznám dvoch mladých Ukrajincov pracujúcich na Slovensku a jeden má aj ubytovanie zdarma. Cesta vlakom na Ukrajinu by ho vyšla asi toľko ako tá pokuta.
Však Robert FIco už za svojho premiérovania staval mosty medzi Slovenskom a Kaddáfím a Slovenskom a Asádom.
Ešte si zabudol napísať, že Korčok je ŠTB a Korčok je americký agent. A ešte aj Čaputová je americká agentka.
Predseda ZO KSS Izolácie Skalica mal fotku Štefánika schovanú na povale. Dcére dal malú Štefánikovu fotku do peňaženky, aby ju nosila so sebou. Na strednej škole v Partizánskom jej ju našli učitelia a chceli ju za to vylúčiť zo školy. Takýto vzťah mali v tých končinách k Štefánikovi tí, čo sa teraz idú Štefánikom oháňať. A podobne je to s Dubčekom (tiež by som mohol napísať príklady).
My sme tam v r 1969 z myjavského gymnázia išli polovica maturitnej triedy peší aj v máji aj v októbri. Vtedy sa tam natáčal Jakubiskov film Vtáčkovia, siroty a blázni. Bielický, t.č. Holíč
Prečo sa tam neukázal FIco a kumpánmi v r 1969, keď som tam chodil ja. Títo národovci chceli dať mohylu rozobrať a použiť ju na užitočnejšie veci - vraj nemocnicu. Na Myjave Štefánikov pamätník (pred kostolom) zachránili pred zbúraním vládnymi komunistami tak, že ho zakryli smutnými vŕbami.
Na rozvoj sme dostali takmer 28 miliárd eur. Preto treba z EÚ vystúpiť, aby sme sa financovali zo svojho.
Slovenska sa vojna v susednom štáte netýka?
Zrozumiteľne povedané, chceme aby nám západná Európa posielala peniaze a nestarala sa o to, kto ich dostane. A vonkoncom, aby sa Slovensko riadilo pravidlami západnej Európy.
Sovietske nám nevadili ani na Slovensku. Nikto proti nim neprotestoval.
Za komunistov nás učili, že západná Ěurópa sú revanšisti, ktorí strašne zbroja. Až teraz je známe, že západná Európa dáva peniaze na životnú úroveň svojich obyvateľov. My, socialistické štáty, sme na zbrojenie dávali niekoľkonásobne viac a aj preto sme doteraz takí chudobní. Ale mali sme niekoľkokrát viac tankov ako rovnaké štáty na západe. A kto bol na vojne v mojich časoch asi vie, že za týždeň sme mali byť na francúzskych hraniciach. A pretože jedna americká neutrónová bomba zlikvidovala celý tankový pluk, bolo nutné bojovať (zdržovať sa) v mestách v Nemecku a Rakúsku, aby ju mali Američania problém použiť.
Však aj komunisti sa odvolávali na vnútorné veci ČSSR. Aj Gorbačov v Rusku. Aj Chomejní v Iráne, aj Hitler v Nemecku.
Býva u mňa slobodné dievča a dôchodkyňa zo Sumy. Obidve utiekli hneď po začatí invázie. Dôchodkyňa s celou svojou rodinou. Dievča 35-ročné rodičia odviedli a vysadili na vlak, lebo poznali Rusov a vedeli, ako sa chovajú ruské vojská. Sumy je blízko ruských hraníc, ale tieto dve a ich rodiny radšej emigrujú, ako by žili v Rusku.
Presne také mierové riešenie ponúkal Chamberlain v r. 1938 a aj na Slovensku niekto vie, ako to dopadlo.
Ja som už dôchodca, ale moje dve deti sa už rozhodli odísť z mafiánskeho štátu, ktorý však vyhovuje väčšine.
Odporúčame