Ty nemáš vlastný názor, nedokážeš ísť von medzi ľudí? Povedať ho nahlas? Možno si len ustráchaný, to časom prejde. Alebo až ti niekto zaplatí (podľa tvojo názoru...)
Ty nemáš vlastný názor, nedokážeš ísť von medzi ľudí? Povedať ho nahlas? Možno si len ustráchaný, to časom prejde. Alebo až ti niekto zaplatí (podľa tvojo názoru...)
Áno, ako si k nim došiel aj ty. Ja som len dal ilustračný príklad. Mne Soros žily netrhá.
Súdruh "Fakty", veď mimovládky nerozhodujú o tom, "čo sa tu v SR bude diať". O tom rozhodujú voľby. Nebuď nerovózny.
Mimovládkami sú napríklad Kvapka krvi, Slobodný vysielač, Zem a Vek, Združenie na pomoc deťom s mentálnym a telesným postihnutím, Občianske združenie Pomoc deťom v kríze (OZ PDK) ,atď atď
S odstupom času si dáš do súvislosti aj vyhynutie dinosaurov s čím len chceš.
A hlupáci všade dosadia za katalyzátor Sorosa, to je v poriadku.
Kočner počká ešte pár týždňov, potom zmenku nebude možné podľa našej legislatívy znalecky posúdiť. (preto si ju na súde nedávno vypýtal, a nejaký idiot alebo skorumpovaný článoček mu ju vydal)
Prokurátor tvrdí, že to neprekáža, pretože je materiál dostatočný aj bez nej.
A sudca oboch prepustí, pretože za nakradnuté milióny majú na dobrých advokátov.
Najvyšší súd - ak tam nebude strašiť gýčovitý trpaslík - kandidát na prezidenta, ich dúfam pošle do väzby.
Logika a skúsenosť hovoria, že podvodníci disponujúci dostatočným kapitálom ovplyvňujú svedkov a dodatočne vyrábajú podporné dôkazy pre svoju obhajobu.
Ale...sme na Slovensku.
/2/ Vedúci úradu vlády riadi úrad vlády a zodpovedá za jeho činnosť.
/3/ Vedúci úradu vlády najmä:
c/ schvaľuje
použitie rozpočtových prostriedkov úradu vlády,
Pobaltie nie je štát, ale región. Už na to nemysli.
a) omyl - schvaľuje Úrad vlády
b) poslanec Fico ako takmer vždy opäť klamal, pretože vláda NEROZHODLA
(a zverejnili to až teraz, pochopiteľne - pretože to prvýkrát priznala ministerka na hodine otázok. Doteraz otázky ohľadom pôvodu peňazí a schvaľovacieho procesu Úrad vlády ani ministri nezodpovedali)
Chlapci, vy nie ste normálni...
ad Vadala, smerácky troll:
01.03.2018, 10:50
Polícia preveruje taliansku stopu. Zadržaných bude do desať osôb, vyhlásil Gašpar.
"A s osobami, ktoré sú už niekoľkokrát v médiách v posledných dňoch spomínané, alebo teda ako verzia, ktorá súvisí s článkom, ktorý písal naposledy novinár Kuciak. Volajme to talianska stopa," poznamenal s tým, že bližšie informácie poskytnú popoludní.
Poslanec Fico je už naozaj za zenitom, keď aj Pravda otvorene napíše, že klamal.
Zem a Vek
Ako je to naozaj?
Sudeckým zverejnené fotky sú v skutočnosti niekoľko týždňov staré a nemajú nič spoločné s reálnymi chemickými útokmi. Stránka Dezinformácie, hoaxy, propaganda upozornila na to, že pochádzajú z výroby filmu The Revolution Man.
Ten je o novinárovi, ktorý príde do Sýrie natáčať reportáže, aby získal slávu. Nakoniec začne pomáhať teroristom vyrábať videá o fiktívnych chemických útokoch. Film mal premiéru v marci, propagovali ho aj proasadovské médiá.
Ale komunista písal o státisícoch amerických žoldákov...Toľko ich tam asi nebude, všakže...
Ak neudržíš tému ani pozornosť, snáď ešte moč áno.
Tebe konkrétne ako ubližuje OSF, alebo čo ti prekáža? (keď ti teda smrdí)
Poštuduj trochu, neuškodí ti to.
Aký to má súvis, chlapče? Stačí, keď jednotlivé štáty budú chcieť, aby odišli, nemyslíš?
Neoznačujú, ale to komunisti nechcú vedieť.
Naštuduj si to - je to zástupca zahraničnej "osoby".
Podnestersko neexistuje - iba v hlavách rusofilov a Moskvy.
Odporúčame