A čo to má spoločné so zrušením relácie?
Investigatíva VŠADE vo svete irituje zlodejov. (a isteže sa niektorí obrátia na súd)
A čo to má spoločné so zrušením relácie?
Investigatíva VŠADE vo svete irituje zlodejov. (a isteže sa niektorí obrátia na súd)
Byť to v inej krajine, tak by si sa k "práci" s deťmi a peniazom za ne nikdy nedostala. (a po kauze v Čistom dni trávila svoj voľný čas vo väzení)
...
"Maria sa teda odvolala na ministerstvo školstva. To postúpilo odvolanie na vybavenie zriaďovateľovi školy, ktorým je obec a teda starosta obce – jej svokor a Pavlov otec. Čuduj sa svete, o chvíľu prišla odpoveď, nie však od starostu ale od riaditeľky školy, ktorá píše bez veľkých zdôvodňovaní, že všetko je v súlade so zákonom.
No Pavol zašiel ešte ďalej. Sám sa zamestnal ako asistent učiteľa na tejto škole. Bez akéhokoľvek patričného vzdelania, praxe a odbornosti. Nebol problém. Jeho otec je zriaďovateľ školy. Pavol trávi teda celý čas v triede s Luisou a striehne na dvere, aby sa matka k nej nepokúsila anilen priblížiť. Zo školy ide v jeho sprievode hneď domov pod dozor starých rodičov."
Čo to má spoločné s "miestami na ambasádach"?
Český spevák Karel Gott sa ohradil v sobotu voči slovám prezidenta Miloša Zemana, ktorý sa mu poďakoval za podporu v prejave po skončení prvého kola prezidentských volieb v Česku.
Prepáč, precenil som tvoju schopnosť logicky uvažovať.
Isteže to z toho LOGICKY NEVYPLÝVA.
Viac ako ty, ale to nie je dôležité. Rozkazovať môžeš niekde inde, nie na verejnej diskusii. Možno nejaký ten psychicky labilný človek, prípadne abstinujúci narkoman je pre teba vhodný subjekt. Tam sa realizuj.
Ty máš ešte tú drzosť niečo písať ohľadom Čistého dňa?
Drahoš zvíťazil vo všetkých štátoch, v ktorých Česi volili - okrem jediného. Takže v celej Európe, Austrálii, USA, Kanade, atď... Dokonca aj v Rusku.
Okrem fanatickej orientácie na Moskvu je Zeman aj klamár. Včera po voľbách v priamom prenose na svojej tlačovke povedal, že ho podporuje Karel Gott.
Ten to však samozrejme poprel.
Vidíš, a zasa píšeš somariny.
"Bláhová išla zobrať dieťa otcovi" - skutočne?
"Bláhová klamala, že sú zo sociálky" - skutočne?
Verejnoprávny vysielateľ by mal mať investigatívnu reláciu. Myslí si to predseda Rady Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) Igor Gallo.
To je mínus pre alkoholika Zemana, Klausa ľudia radi nemajú. Ani na Slovensku, ani v Česku.
To vážne? A protiraketový štít je útočná zbraň? Úroveň proruských trollov teda žiadna sláva.
?
Chlapče, ty už nepi. Alebo začni. O žiadnych stíhačkách som nepísal - ani včera, ani predtým. To prenechávam zeleným gumám.
"stoik, píšeš, že máš o prípade informácie"
A kde to píšem? Užívaj si dôchodok a nerieš, čomu nerozumieš.
A s kým to chcú Rusi neustále bojovať v Európe? S Lotyšskom, Litvou, Fínskom, Ukrajinou, Slovenskom (keďže už Československo neexistuje)...
Alebo chcú pokračovať v okupácii zo 1968, ktorú nazývali oslobodením?
V problematike sa nevyznáš, porušenie zákona nie si schopný zaregistrovať (ako by si aj mohol, keď ho nepoznáš, všakže) a tvojím riešením je "niekomu dať po pysku".
Viac ani písať nemusíš.
Asi sa príliš v problematike neorientuješ, ale dnes majú ešte stále ženy problém domôcť sa súdnych rozhodnutí. (záleží na expartnerovi, samozrejme)
Takže áno, potrebuje. A keďže o prípade nemáš ďalšie informácie, je zbytočné o tom ďalej polemizovať.
V prípade Čistého dňa sa Bláhová stavia ZA zákon, nie nad. Len treba problematike trochu rozumieť, než niečo napíšeš.
Vo všetkých bodoch mala pravdu - v Čistom dni BOL porušovaný zákona a BOLI porušované práva dieťaťa. (a samozrejme, Čistý deň porušoval aj zmluvy s ministerstvom)
Odporúčame