Kde približne majú byť v tvojom chorom výplode čiarky?
Píšeš ako ragaňa z osady...
Máme platnú legislatívu a minister sa ňou musí riadiť. Ty ju nepoznáš, tak sa do toho nepleť.
Riaditeľ ho prezentoval ako terapeuta, alebo si zabudol, troll?
Úplne všetci sa spikli proti politrukovi Ricjterovi, nepoznajú zákon o Sociálnej kuratele ani Dohovor o právach dieťaťa, chcú zvrhnúť vládu a nemôžu sa ani len vo sne rovnať odbornosti politruka Richtera.
To je jasné.
Aké výsledky by si chcel? Tie, ktoré budú zverejnené až niekedy...? Alebo vyšetrenia štyroch trestných oznámení, ukončenie ktorých Richter (!!) prepodkladá do konca roka?
Asi ti nie je známa legislatíva (Zákon o sociálnoprávnej ochrane detí a o sociálnej kuratele ) a Dohovor...Takže načo mariť čas, všakže.
Preventívny útok (dokonca jadrový) má Rusko vo svojej vojenskej doktríne už nejaký ten čas, asi si zaspal dobu.
"zrusil tzv. "x-ky" pre ludi, ktore TZP udrziavali aby neboli zavisli na podporach a liekoch."
Skús konkrétnejšie, pretože takto to pôsobí ako strašná kravina.
No, vidím, že pán je odborník :-)
Sám si odpovedáš, takže všetko je ok.
Myslím, že autor blogu parafrázoval tupého kapitána Danka.
Osadníci by stavali - veď tupí kotlebovci sľubovali, že nepotrebujú ani stavebné stroje, stačia krompáče pre osadníkov :-)
Píšeš len svoje dojmy: vraj píšu, že všetci poslanci sú za zrušenie.
Tak buď si tupý, alebo len nepozorný. V článku máš napísané niečo iné.
Ty by si ani kotolníka robiť nemohol :-) Kováč udelil milosť, nie amnestie.
Titulok: "Wall Street Journal: USA zvažujú vojenský úder na KĽDR"
To je podstatný rozdiel.
Už zasa píšeš svoje dojmy a nie fakty. Načo je to dobré? Nikto predsa nepíše, že sú všetci poslanci za zrušenie.
(a samozrejme, nešlo o žiaden fingovaný únos)
Denník Pravda nepíše o diaľniciach pravdu
Číslu 1500% som sa čudoval aj ja.
Ale nie na tlačovke Matoviča, ale na prvej tlačovke súdruha Fica k faktúram. Pozri si to, ty objektívny vševedko.
A ruský troll vavrin usilovne spamuje
- dnes zatiaľ vyše 60 proruských spamov.
_________________________________
Dvaja členovia odchádzajú z akreditačnej komisie ministerstva, pretože podľa ich názoru Richter zašiel ďaleko za odbornú aj etickú hranicu.
____________________
Akreditačná komisia postupovala podľa zákona, konštatovala hrubé porušenia zákona zo strany Čistého dňa, ministerstvo podľa zákona "odníme" akreditáciu. Richter rozhodol v rozpore so zákonom, lebo je tupý a hlavne - chráni smeráckych konateľov a súkromných podnikateľov v pozadí Čistého dňa..
____________________
Trestné oznámenia podali ako prví rodičia, potom kurátori z ÚPSVaR. Nakoniec akreditačná komisia "odporučila" odobrať akreditáciu.
Odporúčame