To fakt? Tak to som netušil.
Ale asi to nesúvisí s tým, čo som napísal, všakže...
To fakt? Tak to som netušil.
Ale asi to nesúvisí s tým, čo som napísal, všakže...
Smutný návrat pre nich, veľmi smutný... Celoživotný sen sa im rozplynul.
Takto myslia tupé kotlebove ovce?
Chlapci, pre mňa nie je žiadny politik ani vzorom, ani ho nezbožňujem, ani nič podobné. To len vaše choré hlavy obdivujú Putina.
?
Chlapče, ja som ti len vysvetlil, čo si nepochopil. Nikto tvojim rodičom nenadával.
Vieš čo, namiesto priživovania sa u rodičov začni aspoň chodiť do nejakej školy alebo čo... Veď ty nič nevieš... To, čo ty nazývaš úžerou, funguje dodnes - a Andrej Kiska má v niektorých spoločnostiach svoje podiely.
Takže čo je s tým trestným oznámením - nepodáš?
Birmovaný komunista hovoril s človekom, pre ktorého chásku sú dotácie zo štátneho rozpočtu vítaným prilepšením.
Odluka chamtivcov od štátu - to na Slovensku bohužiaľ nebude nikdy...
Veď isteže je - tak ako som písal - pre rusofilov.
Ja som to pochopil tak, že kaktus označil tvojich rodičov za vyžieraných - tebou. (keďže si o sebe písal, že radšej si nezamestnaný a bývaš u rodičov) To nie je nadávka, predsa, ale popis tvojho finančného prínosu do rodiny.
Prečo sa ruskí trollovia vydávajú za Slovákov? Keď miluješ Putina, niet čo riešiť. Nech povie čokoľvek, vždy bude proste king :-)
Ale no tak, hlupáčik, úžera je u nás trestný čin. Ak 140 krát opakuješ nejakú somarinu, ešte sa to pravdou nestane. Prečo si radšej nepodal trestné oznámenie?
internetový troll, žijúci u rodičov - mal_box
__________________________________
O Kiskovi za dva dni 140 príspevkov. (stále to isté)
Kúpte mu niekto nejakú hračku...
Pozdravuj "perfektných" hackerov...
Rusové chtějí hackera, kterého v Praze chytili Češi a FBI. Muž zkolaboval. (19. října 2016)
Pre ruského trolla vavrin/biba16 - McAffee samozrejme nič také nepovedal.
______________________________________ ______________________
Veta:
“If I was the Chinese and I wanted to make it look like the Russians did it, I would use Russian language within the code, I would use Russian techniques of breaking into the organization,” McAfee said
je detinskou a smiešnou snahou ruskej propagandy rozširovať hoaxy v slovenských diskusiách.
A doplním, aby si neumrel hlúpy - tajné služby samozrejme dokážu hackerov vystopovať. V Prahe v októbri 2016 chytili ruského hackera (účty z LinkedIn) - a Rusi žiadali jeho vydanie.
Je to výborné vodítko k pochopeniu tvojich detinských príspevkov. Bývaj ďalej u rodičov a trolluj, len ťa asi málo ľudí bude brať vážne.
Mňa Matovič teraz nezaujíma, súdruh. Vaľová čerpala peniaze dávno pred nejakým Matovičom. A že išlo o jasný subvenčný podvod, došlo každému normálnemu a triezvemu.
(okrem smerákov a usmerneného vyšetrovateľa)
Alebo sa súdruh EMKA zbaľ, pohni sa smer Humenné a choď si pozrieť "zariadenie" Cesta životom. (samozrejme, nič neexistuje a nikdy nič také nefungovalo)
Už zasa Vodohospodárska výstavba.,..Predtým ju tunelovala SNS, teraz zasa Smer.- Dobrá dojná krava. Ale veď plaťte, vážení občania, plaťte...
Nič nové pod slnkom, aj u nás kotliebowci oslavujú udalosti okolo nacistu Tisa.
V každej spoločnosti sa proste nájde takéto mizivé percento, bohužiaľ.
Pravdy?
Prieskumy sa robia naprieč celým populačným spektrom. Ak chceš prieskum Pravdy, môžeš o to niekoho poprosiť, ale pôjde o veľmi úzku skupinu respondentov.
Odporúčame