Libanon: Svetová vražda bez zbrane – genocída, ktorú ticho podporuje každý, kto mlčí
Este sledujem tuto debatu.
Vobec nie som rozhodeny z Gazy. Nepodporujem nikoho-ani Rusa,ani Ukrajinu,ani Hamas,ani Izrael. A uz to v komentaroch padlo-nebol som ani clenom ziadnej strany a nikto ma neplati.
Poznal som v Irsku spoluzitie vsetkych moznych etnik a je iste ze normalne uvazujuci vyznavac islamu Ta nechce pripravit o zivot,nechce nejaku ritualnu nabozensku pomstu. To boli pristahovalci este pred velkou vlnou za ery Merkelovej. Vsetko najhorsie pre Europu sa nastartovalo vojnami v Iraku,Afganistane. Neskor "demokratizaciou" Lybie a Syrie. To prinieslo Europe darcek. Novych,mladych radikalov. Bez partnerky,bez rodiny a bez buducnosti. Predosle generacie zapadli viac socialne aj pracovne. Teraz je vsade vela fanatikov medzi prichodzimi.
O historii Izraela ma nemusis doucovat. Chapem ze inklinujes k ich rieseniam. Nie su jedini spravodlivi,ani vyvoleny narod. A ich susedia tak isto.
Nadhlad-je to americka zakladna v regione,tvari sa to ako stat pre ohrozene etnikum.