Velmi prakticka zena,bez ironie.
Maj sa krasne,tito chalani nemaju vykonnost do pre A skupinu MS.
Velmi prakticka zena,bez ironie.
Maj sa krasne,tito chalani nemaju vykonnost do pre A skupinu MS.
K clanku sme sa vyjadrovali. A to je na dnes vsetko-uzi si vitazstvo demokracie:-))
No,Mrkva-zase si nesklamal-pokladam ta za vzorneho,poslusneho obcana,ktory sa poctivo podrobil v r.2021 vakcinacii, Green Deal je pre neho posvätny a nenavidis dostatocne kazdeho Rusa,aj Netrebko s Oveckinom. Viem si predstavit taku osobu v organizacnej strukture PS. Pripadne parazitujucu v nemenovanej mimovladke:-))
Manipulujes a spekulujes s narativom,ze v Rumunsku bol Georgescu v kampani mimo hranice zakonnosti.
No nebol. Jednoducho ho vyradili. Demokraticky? Nie.
Na politicku objednavku!
What abou Russia?
A co tak upratat doma-v nasich "demokratickych" statoch 27-ky EU. Predvadzas velku falos,ale si fakt celkom sikovny zaroven. Vyborne manipulujes a skvele spekulujes...
...biologicka kopirka...
Aj v Polsku bude coskoro Ruske zasahovanie. V Cesku sa chystaju volby do parlamentu-samozrejme zasahovanie:-)))))Proeuropska demokracia nesmie prehrat,lebo je najlepsia a jedina spravna...nikdy inak!!
Hlasovanie skoncilo o 20:00. Kvalitna Slovenska zurnalistika ma uz potvrdene vysledky? Uz to spocitali,alebo pisu iba domnienky? A ked vyhra Simon,tak prehra demokracia?
Podla exit pollu po poslednych parlamentnych volbach na Slovensku,v priamom prenose Markizy vyskali radostou v centrale PS. To bol vecer...
...rano chodili so zvesenymi hlavami ako bez tela bez duse-sklamani
Ano,som v Cesku,ale o Slovensko sa nebojim.
Vazim si to,ze sme oponenti a necitam urazanie a osobne utoky. Vtedy aj moj oponent a clovek protinazoru je dobry vklad do debaty-vdaka,hoci sa nezhodneme.
Vdaka a podobne zelanie posielam za Tebou-do nasho regionu PU:-)
Zatial to je kratko. Mam viac volnych sobot:-)
V tom predoslom zamestnani som musel vzdorovat niektorym zo stredneho managmentu. Nizsi nadriadeni boli OK. Podrobnosti nemozem pisat do verejneho priestoru. Tam funguje korporatny rezim a hierarchia.
...aj preto ukradli pre potreby vojny toho chlapa vezuceho detsky kocik-bol sam a verbovacov presila.
...tiez zhodili zase ineho chlapa z bicykla a hodili do dodavky.
A co Lotysi-zdolame ich dnes v hokeji?
Takze logicky vyplyva z Tvojej semantiky,ze sa bojis.
Ja nerierisim,co Blaha a Chmelar tvrdily. Medzinarodna politika je dynamicka vyvojova zalezitost a eskalaciou napätia hlavne v oblasti Donecka a pohranicia RF/UA ten konflkt iniciovala zltomodra strana.
Samozrejme provokovali s pomocou "júesej".
Ahoj!
Si susedka,ak by tu slo pisat sukromne,tak sa aj realne uvidime a prehovorime.
Odporúčame