V podstate aj ja sa cudujem sam sebe. Niekedy sa mi nechce uplne mlcat.
Niekedy sa dam do debaty s progresivnymi slnieckami mavajucimi modrozltou.
V podstate aj ja sa cudujem sam sebe. Niekedy sa mi nechce uplne mlcat.
Niekedy sa dam do debaty s progresivnymi slnieckami mavajucimi modrozltou.
:-))na prvu signalnu.
Teatralny americky patos v kombinacii so zlou slovencinou su komicke prvky.
Ano,mas zo seba velmi dobry pocit. Nepochybne. Usmievaj sa.
...len zivot prinasa lekcie pokory,zazijes to a pycha predchadza pad
Asi uplne nechcene,ale sprievodna fotka a samotny text nie je oslavou Velkeho statnika,ale ukazkovym prikladom masky falosnej empatie(herci to zahraju flexibilne). Vecer,az bude v sukromi tenka biela linia na stole,tak maska bude zlozena.
...ja som hrdy a nepodvoleny dezolat a pozdravujem nadcloveka,ktory ma uraza:-))urcite je progresivne slusny.
kabir
Stale existuju blogujuci a komentujuci ludia,ktori daleko prevysuju uroven zurnalistov,preto v tomto denniku stale je co citat. Len burinu od redakcie nie,ale nazory niektorych citatelov...
Chrania dobru povest komika.
Napis nadavku na Putina,napis rasisticku urazku Ruska a administracia prejavi velku toleranciu. V nenavisti spociva kuzlo...
Co znamena "ruska onuca"?
Nie je to nahodou clovek,ktory nejavi znamky patologickej,rasistickej nenavisti,clovek ktory rozmysla kriticky a logicky v suvislostiach. Ktory nevidi v politike a konfliktoch to povrchne zjednodusenie jedineho vhodneho nazoru. Ktory pouziva vdaka prehladu aj vlastny nadhlad...pravdepodobne je ruskou onucou,lebo nie je prave ukrajinskym fanusikom...
Ja som tak dojaty,ze slzicky mam na krajicku-mam uplne vlhke oci-uplne ma ovladli silne emocie.
Najvyznamnejsi svetovy diplomat potesil upratovacky. Ten,co v Ovalnej pracovni upratal v jednu chvilu prezidenta a v dalsi moment aj viceprezidenta krajiny,ktora ho sponzoruje. Hrdina objektivneho a vyvazeneho spravodajstva v dennicku pseudopravda vyplnuje uz druhy den priestor kvalitnej zurnalistiky.
Kostym sa vyzlieka az na konci-bud zhovievava:-)
Hrad tajil-ake tajuplne:-)))
A vrabce o tom uz v piatok a sobotu cvirikali.
Este nie je vhodny cas a vhodne miesto.
Politicke entity koncia karieru roznymi sposobomi. Trockij koncil v Mexiku,JFK v Dallase,niektori kvoli starobe.
11x tu vstupil do debaty primitivny hulvat.
A teraz ho privolavam ako ducha na "navstevu":-))
Tiez som ocakaval,ze je rozumnejsia nez jej sestra:-)
+++++
Dobre si to napisala. A hoci nie som pravidelny volic Smeru lebo do r.2023 som bol viac nez dve dekady nevolicom,tak zvolil Ficovu stranu zase. Ked si premyslim posobenie liberalnych progresivcov v Nemecku,ci Francuzsku a dokonca aj to,co sposobili v Irsku,tak musim volit proti nim.
Na vyzor velmi nedam. Lavrov s Putinom vsak maju prirodzenu inteligenciu a rozvazne rozhodovanie.
Zelena kreatura je typickym hercom a bol aj producentom. Vychytraly,prefikany. Nie mudry,len v zivote sikovne postupoval v hierarchii mocenskeho rebricka. A bol poriadne dotovany oligarchami UA.
Fenix,nenasadis si radsej ochranu na dychacie cesty?heheh
K tomu respektu-ak Ti emocia zaveli v makovici,ze Rusko je bez respektu,tak aj sam seba presvedcis-je to tak!
V skutocnej geopolitickej rovnovahe vsak funguju so skutocnym respektom 3 velmoci.
Smer nie je ideal,ktory by som chcel na Slovensku. No PS je z mojho pohladu to najhorsie vychodisko a budem VZDY nekompromisne proti nim. Viem,co im podobni napachali skod v roznych krajinach Zap.Europy.
Dokonca do koalicie s Matovicom by PS slo. V politike je prvorada ucelovost a vypocitavost. S Matovicom:-))
...v mene porazky Fica...
Odporúčame