Mozno mas Nina pravdu! Mozno bloger simon sa v strategii celkom vyzna a vedel by sa rozpisat o Gerasimovovi a generalite Ruska. Ja zase len napisem to,ze hlbsie poznanie o Ruskom veleni nemam. Nic neviem ani o Ukrajinskom veleni. Skor sa zaoberam aktualnymi realnymi udalostami. Da sa povedat,ze iba "zbieram" informacie.


