Vdaka za postrehy.
...plk.Foltyn nazval ludi z rozdielnymi nazormi takto-svine... Ako aj Shutz v SME-praje si aby kvicali ako na bitunku(autenticke slova u oboch).
Vdaka za postrehy.
...plk.Foltyn nazval ludi z rozdielnymi nazormi takto-svine... Ako aj Shutz v SME-praje si aby kvicali ako na bitunku(autenticke slova u oboch).
Na to mame tento priestor,preto pisem blog,aby taketo interakcie vznikali.
NinaR
Tiez pekny vecer:-)PU mam 12km,v Cesku poznam aj dezolatov,nie vsetci tu maju indoktrinovane myslenie...neber Cesko podla aktualnej vlady a podla CTK, CT24 a Seznamu-to nie je verejna mienka.
Tvoje blogy niekedy stiahnes a znova zverejnis. Ci nie? Kvoli vyzneniu debaty? Alebo sa to nestalo,ako pisem?
rubbeler
...my dvaja sme casto oponenti a Ty vzdy pises slusnym stylom,preto mas moj respekt. A dnes plne suhlasim...nemam problem toto napisat. Obecne a globalne-lekari su vzdy najskor ludia,nie roboti. A robia ludske chyby a zaroven su medzi nimi vynimocni ludia.
Slovensko je specificke,mnoho ludi ma znamosti,sme maly stat s populaciou maleho cinskeho/indickeho mesta. Preto vznikaju bizardne prepojenia,protekcie a robi sa po "znamosti":-))
Nonsens nasho zdravotnictva.
Nicim neporusil stanovene pravidla,ale naopak v debate pod dnesnym clankom "ONLINE" sa to hemzi vulgaritou a xenofobiou spojenou s rasistickymi nenavistnymi prejavmi-tam sa pozri.
Mal si pravdu uz vtedy. Pred 8rokmi som zase ja este vela nevedel a bol som aj lahostajny k dianiu.
Mas pravdu ramgad. Vdaka za reakciu.
Aktualne dianie sposobuju ludia ako Sullivan,Blinken,Austin z konciacej exekutivy. Zotrvacnost... Konciaci prezident o nicom nerozhoduje-vieme v akom je stave...
Susedka-sme blizko aj myslienkovo,nie iba zemepisne(v PB som stravil skoro 10r.zivota).
Duch Kyjeva znici aj 1000korejcanov,lebo je to ukrajinska verzia Supermana.
Ja myslim,ze propagandisticky je to infantilne-vlastne ako sme uz zvyknuti od prepisovacov sprav a bajkarov.
Okrem prepisovania a vymyslania este vedia aj MLCAT,napr. o "rekonstrukcii" zavodu Juzmas v Dnipre.
Demolicne prace vsetkeho druhu...Oresnik.
Velmi,velmi zaujimavy blog,az teraz mam viac casu si ho precitat.
Kazetovu municiu uz davno pouzivali ukrajinci na civilne ciele v Donecku a predmestiach. To media byvaleho hlavneho prudu diskretne mlcali,ale ja som pisal o niektorych utokoch blog.
Vratim sa az vecer,uz iba kratko k Dnipru; viac,nez fyzikalne destruktivny bol psychologicky impact. Panika na ambasadach v Kyjeve to potvrdzuje:-)))
Pozdravujem:-)
Juzmas bol,teraz uz nie je,jednym z najlepsie chranenych priemyselnych komplexov-v podzemnej casti stavieb.
Aj Azovstal bol dobre chraneny v podzemi,ale "hrdinski obrancovia" si pre pocit bezpecia vzali dole aj civilistov...
Rabin by asi nemal byt aktivny v ozbr.zlozkach,ci?:-)
Z mojho pohladu je buducnost Izraela smerujuca k sebadestrukcii. Maju sice sofistikovane technologie,maju nad sebou ochrannu ruku-v tom bude Trump pokracovat,to je ista vec. Jedno,co im bude chybat su mladi ludia. Do vojenskych konfliktov este stale potrebujete ludi. Dron,alebo tank vsetku robotu neurobi. Potrebujete zivu silu...
Takze potencionalny otec rodiny zomrie,alebo bude invalid. V armade maju vela zien. Potencionalne mlade matky neporodia deti. A podla zakonov "akcie/reakcie a tlak/protitlak budu reagovat aj ich protivnici.
Maju skutocne krasne vyhliadky na bezpecny,idylicky pokojny zivot v ich krajine:-))
Nie som uplny cynik,no bude im stacit 1000zien a deti v Gaze a Libanone,aby citili zadostucinenie z pomsty???
Odporúčame