Postupne zistite,ze argumentovat proti tejto osobe je kontraproduktivne-odkazujem debatujucim. Preco??
Indoktrinovany fanatizmus je nalinkovana trasa v mozgu. Od toho sa vsetky argumenty spolahlivo odrazia,ako od steny.
Postupne zistite,ze argumentovat proti tejto osobe je kontraproduktivne-odkazujem debatujucim. Preco??
Indoktrinovany fanatizmus je nalinkovana trasa v mozgu. Od toho sa vsetky argumenty spolahlivo odrazia,ako od steny.
Poznal som viacerych,ktori vedeli vyborne po anglicky(neironizujem,lebo boli dobri studenti). Potom prisli do Derry,Sliga,alebo Gallway a zistili,ze im unika v rozhovore nit,pri roznych dialektoch v spominanych regionoch. Chvilami nerozumeli:-)))))
...ale skolske a gramaticke poznanie maju,to ano.
V nadväznosti na komentar o 17:13 som PRI dodrzani pravidiel webu a pravidiel debat uviedol zmienku o "Gretke Th." a tiez zmienku o zmene pohlavia. Kriticky som nacrtol genderovy problem. A co nasledovalo?
Algoritmus vyhodnotil nevhodny prispevok:-)) Zmizol,odisiel,stratil sa.
Prekrucujes vykladovu sematiku v texte Devany. Ona nepise,ze my starsi sme lepsi a mladi su horsi. Ona pise o negativnych vplyvoch na mladych+ o nasledkoch dehumanizacie...
Ty si ju potreboval iba slovne napadnut...
Zacina to uz detskom kociku(ano niektori ludia si tam polozia mobil). Dieta este nicomu nerozumie,ale vidi mamu/otca neustale priputanych ku smartfonu. Ked je dieta 3-5rocne,tak mu strcia do ruky mobil,aby sa "zabavilo".
Na zakl.skole su uz niektori vo veku okolo 10r. zavisli na hrani hier na telefone,maju nutkanie vyhladavat kratke videa,aby naplnili podnety zavislosti. V trochu vyssom,pubertalnom veku su vtiahnuti do soc. sieti,niektore nedospele duse uz su v rukach psychologa.
Kontinualnym vyvojom sa z nich stava presne to,co Devana opisala v blogu,vdaka za blog-Devana... ++++
Tam je omnoho viac nelogiky,nez obycajna kotva.
Vybavenie lode-lodny zeriav,vela specialneho materialu pre ponory-tak su vybavene lode vojenskeho namornictva.
6amaterov,z toho 1 zena-na vyletnej jachte Andromeda:-))
Pointu clanku si vystihol presne...+++++
Ani nahodou! Ja trvam na bajnej Andromede,6clen.posadke a jedna osoba bola zena!
...slamaukravina
Uveria aj gumennym clnom a potapacom so snorchlami-staci,ked im media napisu,ze to boli ruski zaskodnici:-)))
Specialisti s prislusnou technikou,vybavou a vycvikom,ktorych rodnym jazykom je anglictina.
Andromeda? Nepodarena mystifikacia-zle vymyslena,nelogicka...
Ja som veril v Andromedu od zaciatku,lebo ja milujem rozpravky a rad ich citam detom na dobru noc:-))
Ze Vam nie je trapne,ja citim prenesenu trapnost aj za redakciu.
Sebastian,nebud taky tvrdy na neho.
Vela borovicky neprida ani mudrym vzdelancom,hlupemu zase vezme aj ten maly kusok rozumu...
What about Slovakia?...progresivisticke uderky radi operovali slovenskym volnym prekladom-acohentizmus.
Preco pan mirius pise svoj acohentizmus a vlastne domnienky prezentuje za fakty?:-)))
Vitam aj Tvoju prenikavu inteligenciu a genialne glosovanie v komentaroch.
Vdaka za odozvu. Best sa naucil aj slusne po cesky hovorit-to je pre americana narocne a ma skutocne prehlad v politike globalnej,aj lokalnej.
Jeeej,to mam radost,ze si sa pobavil-rad Ta zabavim aj v buducnosti-som ukazkovy plochozemec.
Odporúčame