Ano-tukanim do klavesnic pocitacov si splatia hypoteku:-))
Ano-tukanim do klavesnic pocitacov si splatia hypoteku:-))
Uvodna replika...Nacek co kvicis. Vypovedna hodnota slov chrapuna.
Ziadne zmrazene ruske aktiva Ukrajina nedostane-plan A pada. Pozicka nie je pozickou ale darom,ktory UA nezaplati-plan B pada. A plan C? Neochvejne zjednoteny kolektivny Zapad,viac nez 30krajin nezvladne proxy konflikt proti Rusku:-)
Mindrak
Cesko,Slovensko,Madarsko nepodpisali zarucenie "pozicky" 90 miliard eur. Dalsich 24statov EU zacvaka dar Ukrajine z ich vlastnych rozpoctov.
A paradoxne-tento redakcny clanok je sucastou hybridnej vojny proti Rusku!!
+++++ Absolutne suhlasim,len analogia s 1svet.vojnou a bolsevikmi je nesikovna. Rusko sa neporazi samo a Ukrajina dostane hisoricku lekciu pre dalsie mlade generacie,lebo ozivovala nacizmus po 2014.
Tato chaoticka informacna absurdita je humorna. Chvilku vidime info o krachujucom Rusku a potom citame expertov,ktori varuju pred hrozbou slabeho Ruska. Oxymoron..cesky "protimluv". Normalne by som rad slusne hovoril so zurnalistami.
Ti chudacikovia sa vsak boja slovnej konfrontacie,nemaju na to.
Vyborny blog.
A vdaka amnestii,prepusteniu vrahov a nasilnikov,po roku 1990 na Vaska Lahvu nezapomeneme:-)))
Vyvazenie je dolezite. Na pomyslenej miske vahy by idealne IQ a EQ malo byt v rovnovahe. Taky pan Henri Kissinger je dokonaly archetyp toho,co blog popisuje od zaciatku. Nesmierne inteligentny a nesmierne otupely voci ludskemu utrpeniu,ktore SAM pomahal organizovat a realizovat.
Skvely sarkazmus,ktory nikto z rusobijcov nepochopil,pretoze su sfanatizovani a povrchni...
Tie krajiny NATO maju ten nizky rast HDP(napr.Nemecko),nasledkom tych zdrvujucich sankcii na Rusko. Uz 20 balickov znicujucich sankcii a Rusko prosperuje:-)
Mas neuveritelne v harmonii vlastne selfie a originalne myslienky:-)
Moj kamarat,cesky "dezolat",kolega z prace uvazuje o emigracii do Ruska. Krasnodar a okolie. Dufam,ze mu to vyjde a navstivim ho tam. Pojdeme sa pozriet do Donecka,na Krym,do vynoveneho Mariupolu...
cenisan
Dokonale vystihnute!
A v mojom blogu popisovany Achmetov velmi podporoval vrahov civilistov. Na Donbase. V Mariupoli. V jeho Azovstali sa v r.2022 ukryvali.
comm
Nadviazem na ten blog,aj tvoj komentar...V Mnichove,pri znamom podpisovani Nemecka,Britanie a Francuzska,tak skutocne Zapad skusil odklonit nacisticke Nemecko na Vychod. V zakulisi predchadzala mnichovskej zrade okrem ineho aj aktivita pana Josepha Kennedyho. Pracoval na ambasade USA v Londyne. Otec neskor zastreleneho "JFK" a tiez zastreleneho syna Roberta.
Tento uhladeny diplomat este dal zbavit mentalne postihnutu dceru svojpravnosti-aku metodu pouzili doktori-to radsej neuvediem...
:-)))netreba rychlejsie pisat,nez uvazovat. Ale ja sa len usmievam,nic v zlom.
Podla mna je "na okraj" blogerka-zena,nie bloger.
Trump s jeho bojovanim s Iranom je vzdy lepsi,nez Bidenovi babkovodici sponzorujuci Ukrajinu a konflikt na Ukrajine bol nebezpecnejsi pre Europu,aj financne nakladnejsi. Hrozil eskalaciou pri provokovani Ruska.
...ano su a existuju,len sa mozno venuju rodine,alebo podnikaniu,pripadne kariere mimo politiku👍
EU by si mala robit kontrolu,kam peniaze pojdu?:-))
Ved prave eurokomisia je korupcne prepojena s Ukrajinou a ulievaju peniaze bokom.
Neprestava ma fascinovat tvoja infantilna naivita o spravne pouzitych dotaciach UA.
Odporúčame