Prečo v týchto voľbách dám hlas strane SMER-SD. Diel tretí.
Pani Mackova-to ste si dovolili dost,ze verejne pisete svoje nazory(...mimochodom-tiez budem volit Smer,som dlhorocny nevolic,prestal som ignorovat politicke dianie pred 3rokmi).
Mozete byt v uplnom klude. Utocia slabi,nenavistni ludia. Nazivo,do oci by boli pokorni,ako ovecky. Zdielam myslienky z blogov. Ten jedinec co sa nazyva "Clanok" patologicky nenavidi rusky narod, Fica a ludi s rozdielnym nazorom. Mnohi stojime za Vami.
Pozoroval som blokadu v Ottawe a konanie premiera Justina T. Normalne odrezal protestujucich truckerov od podnikania...dokazem si predstavit ako je vedena progresivnou vladou Kanada. Citam vela nazorov kanadskych obcanov v komentaroch na You Tube. Zil som aj v Irsku,aj v Cesku teraz...na Slovensku mi stale zalezi-som proti ideologii PS. Nevolim pod vplyvom emocii Smer,nikdy som politikov neobdivoval,ale volim racionalne tuto stranu.
A je mi fuk,kto mi napise: dezolat,rusofil,alebo nacek. Nic si nerobte z urazania,nenavisti. Je to ich vlastna slabost.