Noty z ruskej ambasady,heh!
Toto si Kormidlo nezasluzi,aby mu vystraseni paranoici davali verejne taketo falosne obvinenia,ale co sa cudujem-od falosneho cakaj len zakerne,krive obvinenie.
Veru-casto som s blogerom hlboko nesuhlasil a casto urcite budem nesuhlasit,ale rozhodne nepise podla nejakych pokynov a pise autenticky-sam za seba. Som presvedceny,ze ked zareaguje teraz na mna,potvrdi moje slova...pise sam za seba.

