Jedna moja kamoska z Prahy ma celkom drsny slovnik,no poznam ju uz roky a kym este nebola taka "korektna cenzura",tak by okomentovala asi takto: "...cim vic se budes hrabat v h.v.ach,tim vic budes smrdet..."
Je to schvalne v cestine a doplnim-ona nie je ziadna hlupa zena-vie rusky,anglicky aj francuzsky. Ma vlastnu personalnu agenturu a vlastnu inteligenciu,nepotrebuje sa radit s tou umelou...
Jej slovnik vie byt drsny,ale roky sa pozname,viem co je pod tvrdym obalom v nej.
Tak sa v tomto pekne "patlaj" dalej.

