nože daj kde máš tie neoficiálne 1% prieskumy
nože daj kde máš tie neoficiálne 1% prieskumy
Presun z pôsobnosti jedného ministerstva na druhé je predaj?
Vám tu už vážne šibe. Trepete, gágate a tárate.
Hej na Krívani idú robiť pristávaciu dráhu pre nové stíhačky. A pod Gerlachom majú byť bunkre
Kto mi ju zrámuje. Všetci dookola okrem Rusov a Ukrajincov sú v NATO.
Takže ten holubičí ruský národ?
Si myslíš že ak by bola vojna a my nebudeme v NATO tak nás obíde? To určite.
Ja mám u nich účet a neplatím nič. Podmienky nie je problém splniť
V dnešných časoch nemať účet v banke si neviem predstaviť.
Ako by som platil účty, chodil na poštu ako kedysi?
Vždy mať pri sebe hotovosť, nemožnosť objednať si niečo cez internet.
si nepleť štátnu poisťovňu so štátnou nemocnicou. Nemocnica má pacientov zo všetkých poisťovní. Prečo by štátna nemocnica mala dostávať menej ako súkromná.
Druhá vec je že štát platí za poistencov málo, a sú to práve oni ktoré využívajú zdravotníctvo vo zvýšenej miere. A vysoko špecializované pracoviská s nákladnou liečbou sú väčšinou tiež štátne. Univerzitné nemocnice, Onko ústav, srdcovo cievne ústavy
Tak toto je náš najväčší problém, referendum o NATO,
A potom sa čudujeme že čo máme v parlamente
Na tvojom mieste by som to neriskoval a neliezol už ani na ženu
Pripojili lebo mali spoločného nepriateľa, ale priatelia neboli. Teraz by na strane Ruska nebol ani Lukašenko
Ty si slabý na rozume aj bez očkovania
No neviem či je to dobrý nápad trepať sa do vojenského obvodu. Nechcel by som vidieť tvoje gate až by začali kolo teba lietať guľky alebo granáty.
nože a ktorý naši športovci nie sú z tvojho pohľadu na smiech? Futbalisti ? Hokejisti?
Ak vynecháme Vlhovú a Sagana, a to sú reči že by to mal už tiež zabaliť tak, všetci.
Pletieš si fazónu zo sezónou. Tehotné ženy sa nemusia povinne očkovať ale môžu.
Rakúsky minister zdravotníctva vyzdvihol, že očkovanie pre tehotné sa "výslovne odporúča".
to sú riadne tliachaniny. Autá sa prestávajú predávať lebo nie sú, a nie preto že ľudia nemajú peniaze.
Sám som chcel teraz niečo kúpiť, obehal som predajcov. No bieda. Autosalóny povymetané, uź nemajú ani predvádzacie vozidlá. Objednávky sú na minimálne 1/2 roka, ale bez záruky kedy tie autá skutočne prídu. Dôvod nie sú čipy, nie je elektronika, nie je auto.
Druhá vec je politika EU. Tlačia sa hybridy, elektrina. Klasické benzíňáky a diesle už pri niektorých typoch nie sú v ponuke. Tak ľudia rýchlo skupujú čo ešte je na predaj.
Mali odmietnuť ten puč v 1918 a mali by sa lepšie.
ešte som to naživo nevidel ale podľa recenzií je to síce väčšie ako klasický Yaris, ale na zadných sedadlách je aj tak málo miesta. Pre dospelého 180cm nič pohodlné.
Sám si si odpovedal, podmienky vstupu do Austrálie určuje vláda a tá ich tvrdo aj vyžaduje. Minulý rok mali kvôli povinnej karanténe problém sa dostať sa do Austrálie domov samotný austrálčania, nie to ešte cudzinci.
čo s tým má počet aut. Proste je zima a v našich klimatických podmienkach sa v zime vyskytuje aj sneh. Keď začne padať nie je v ľudských silách ho okamžite všade odstrániť. Takže musíš rátať s tým že môže niekde byť aj na ceste. A keď už tam je, tak treba tomu prispôsobiť aj jazdu a nie jazdiť akoby sa nič nedialo a bol slnečný júl.