Tá žena 3v1 stála za bližšie pozretie.
Mne stačí voda v lavóri a vôňa borovicových šušiek, to si vychutnám i na dvore a nemusím sa kamsi kdesi terigať.
Nemám rada zhon ani davy ľudí. Aj do samošky chodím len v čase, kedy viem, že dav pri pokladni nehrozí.
Ale jemný morský podvečerný vánok by osviežil a vzpružil. Nie však v čase dovolenkového chaosu.
A čo tak ísť sama v sveta kraj? Tak, či onak, príjemný oddych si užite.
To je fajn, aspoň v niečom prvenstvo a ešte aj svetové, čo viac by sme si mohli priať .....
Pamäť mám deravú ako sito. Okiadzajú ma z oboch strán, som už ako tá teflónová Hillary Clinton. Srágory po mne stekajú, ale nezašpinia ma, smrad vyvetrám.
Naša zuza je pravá demokratka. Bez bázne a cti.
Inak musím poznamenať, že ma text zaujal, autor mi nie je známy. Vďaka za Vaše slová.
Hej, hej, tak veru, všetci sú to kriváci kriví. Tí na západe i tí na východe i tí v strede ......
zoran, čo sa pýtal Pilát Ježiša? Či je kráľ? Mal to i na ceduľke napísané ..... jemne povedané, prekrúcate a domýšľate ..... Príbeh o Joshuovi je pekne vyfabrikovaný, na ľudí tej doby iste pôsobivý.
Prvé písomnosti boli písané v aramejčine ..... hebrejčina ani latinčina v tej dobe neexistovali.
domino, nenapísal žiadnu blbosť, tak tomu bolo a aj je .... Ukrajina do NATO nevstúpi.
Skôr Čo ako Kto .....
Zelenskyj nastúpil až oveľa neskôr po Janukovyčovi a iné nepresnosti ..... Odpočutá zlátanina jednej strany.
Existuje iba jedno zlo a to je rozlezené po celom známom svete, vytvorí si hlavnú maštaľ a keď dojnice vydojí, nájde novú, ktorá bude jeho Golden Calf, mladé a sprosté.
Onú dojnicu vydojenú nechá napospas osudu, veď už z nej úžitok nie je. Ale keďže je to zlo zlobou, nenávisťou a zášťou prežraté dojnicu starú zabíja pomaly, aby si to vychutnalo.
USA ani Británia nie sú zlami. Boli len využité k páchaniu zla.
Rímskou ríšou to začalo v našom priestore ...... ak by sme pravda tú skutočnú minulosť aj pravdivo poznali, orientovali by sme sa i v prítomnosti.
Ale, prosím ťa, nebláboľ!
Tá vojna je lukratívna pre tých, čo ju financujú. Do vojny sypú toaleťák s číslami v pc a dostávajú zlato.
Ľudia zomierajú ...... a tí v euroatlantickomr priestore budú tak zadĺžení, že budú potiť krv.
Hlúpejšieho, skazenejšieho tajtrlíka ako bol Donald T. už v Bielom dome nebude. Ten stihol aj krajinu zapredať, aby po ňom v Jeruzaleme fontánu pomenovali.
Vezmi cepy a hajde na východnú hranicu, odborník pribrzdený!
To je teda prekvápko.
Aká odborne vyspelá vlada, takí nominanti.
Však i ten rezort zahraničia tak skvele sa prezentujüci, keď to riadia takí dilletantskí pošukovia ako toto tupelo.
Ale odvahu má, ambície tiež, len zdravý rozum absentuje.
Chesusmárija františko, kam to Slovensko kráča?!?
Šéf Sberbank Hermann Gräf je oddaný stúpenec kabaly a taktiež Iniciatívy pre riadenie klímy CGI WEF, SberVaccination, SberImmunotechnologies .... aktívne pracuje na novom poriadku.
Ako i tento bloger.
Rozdielu medzi nimi niet, jeden prikrášľuje a druhý i koná pod heslom "ochránime vaše deti po celý deň, " bezpečnosť detí na I.mieste" a tak Sberbank získala prístup k službám Rostelecom a prepojila databázy so štátnymi inštitúciami, ako i cez CB Bank Rossija má prehľad o všetkých transakciách P2P vrátane osobných údajov odosielateľ-príjemca .... a to všetko pod heslom rast kvality života ....
Lenže je to iba prachsprosté šmírovanie a to iba začali. V Rusku je populácia plne kontrolovaná a to súkromným sektorom .... Blogy tohto pána o láske, súdržnosti a iných kecov sú na pozadí toho, čo už zrealizovali sú k plaču vidiac, čo robia a kam to speje.
Nehorázne, čo pracujúcich stojí politika. Nemožno sa ani len pozastaviť nad tým, prečo matovič i sulík tak ničotné stvory v politike existujú. Oni si z politiky spravili lukratívny biznis.
Samo, nie sú jediní, ale najmarkantnejšie prípady. Nevieš nič robiť, papuľou mleť vieš, ako aj trebárs taký mazúrek, politika ťa uživí a fantasticky, veď pracujúci, ktorými opovrhujú im ten luxus dožičia.
Okrem príspevku "za hlasy" dostávajú všetky strany nad 3% i v tej istej výške príspevok na činnosť strany.
A tie strany, ktoré sa dostanú do NR ešte za 20 mandátov 30násobok priemernej mes.mzdy v NH a nad 20 mandátov 20násobok.
Pracujúci platia potom ešte každý mesiac platy, benefity, odvody poslancom, vlád.činiteľom a tí si do štátnych inštitúcii dosádzajú tzv.brigádnikov, ktorých príjem je vyšší ako príjem kmeňových zamestnancov.
Ľudia, voliči na Slovensku sú prajní, svojim doprajú luxus, aj keď budú suché kôrky žužlať.
No, neber to .... A že vraj bez práce nie sú koláče
Bežní občania sú dobrí iba k tomu, aby všetky tie nezmysly zaplatili.
Koho by už zaujímalo, či tie spotvoreniny budú aj k úžitku. Hlavne, aby naši vaši zarobili.
Niet nad odborníkov odborných a Droba to je ukážkový príklad, veď pochádza zo SaS.
Keby Prešporkom Dunaj nepretekal, bola by to diera. Nechcem sa nikoho osobne dotknúť. Asi som neprecítila jeho atmosféru.
prebrali z idnes.cz a tí od ukrajincov .... zrejme trošínku opravené, Girkin by nepoužil taký štýl ....
Girkin alias Strelkov na Donbase ako vagneržold ..... to bolo oveľa skôr, ako uvádzate .....hovoril .....k tejto vojne dôjsť nemuselo, keby nás boli nechali dokončiť, čo sme začali ....
Nechcem obťažovať, ale počula som, že tie dodávky stíhačiek majú už dvojročný sklz a stále sa nevie termín dodávky ani 1 kusa.
Mali by sme vôbec ich kde ustajniť? Keď tých ruských je vraj 22 a naviac sme ich ani nevyužívali, nemali nalietané ani predpísané hodiny.
Je to akési neprehľadné.
Píšete, že tie vrtuľníky sú vo výzbroji am.námorníctva a aj lode nám dodajú, či postačia tie plte na Váhu?
Mne toto harampádi nič nehovorí, ale určite viem, že je to skvelý biznis ..... a lietajú tam provízie v sumách, ktoré statočne pracujúci Slovák nezarobí ani za 40 rokov.
Vinetü, ja chodím do nemocnice za kultürnym vyžitím.
Každý sme praštený svojim spôsobom ....
Odporúčame