Gustík +++ daj jej šancu, nebuď priečny.
William Randolph Hearst, zlý príklad, manipuláciu ovládal skvele.
"Einstein of Sex" aj to bol výmysel toho pána, legalizácia homo a iných úchyliek.
Inak by som aj súhlas vyslovila ...
Cholera, tubera, osýpky, kiahne .... syfilis, kvapavka ... hranice nepoznajú.
Koronavírus tak exoticky znie. To zaberie.
Ešteže sa zastavil, to by tak bolo, aby nás obišiel.
Keď sa Európa ekon. nezrútila po nápore migrantov ani po čínsko-am.obchodnej vojne, treba ďaľšiu morovú ranu.
A média sú tak nápomocné v ohlupovaní, až by som kričala ....
Tá pripomienka má opodstatnenie, je to spomienka na vykorisťované ženy, ktoré sa postavili neprávostiam a mnohé zaplatili životom.
Vždy sa nájdu takí, čo zneužijú, znevážia a či využijú v svoj prospech i takéto udalosti.
Vzdávam česť pamiatke tým ženám.
P.S. pokiaľ mi pamäť siaha, tak boli to muži, čo výdatne tento deň oslavovali. Ja, ako žena im doprajem.
No, Mesík, hovorí v mene toho, kto ho úkoluje.
Iste, valí sa to Európou a možno to nazvať aj koronavírusom.
Strata času čítať takéto análnitické žvásty.
Som šťastná, že ty si šťastná.
Svoj hlboký omyl nepriznáš, ani keby ťa mali upáliť a rozštvrtiť. Ty totiž realitu nevnímaš, hľadíš cez prizmu iných.
Ži ďalej v svojej blaženej nevedomosti!
Ale dík, cez teba som poznala a overila si teóriu o stáde.
Vizionár Šavel, aj dnes sú nám predstavovaní rôzni vizionári a keď ide človek hlbšie, zistí, že sú to len šarlatáni toho najúbohejšieho z úboheho ľudského rodu.
Nežila som v čase Šavla/Pavla, radšej pomlčím.
Mýty, legendy, rozprávky mám rada. Prečítam si i nabudúce.
Príjemné sviatočné popoludnie!
Ci pána, tak už aj v Hong Kongu komunisti vládnu .... ľuďom totálne haraší ....
Vždy mám zásobu základných potravín na cca mesiac, papieru a drogistického tovaru na min. tri mesiace.
Zásoby v súvislosti s touto mizériou nerobím.
Neosočuj!
Ja ho chápem, má strach a hľadá vinníka.
Zdá sa, že ten pobirmovaný ti už chýba. To však neznamená, že tvoj život stratil zmysel.
Užívaj si terazky to správne drogovomafiánske vedenie, nech ti slnko ešte dlho tvoje kosti prehrieva.
Z hlboka sa nadýchnite a vydýchnite! Zopakujte to viackrát, uľaví sa Vám a prestaňte tak sledovať tento ošiaľ.
Skôr Vás trafí šľak, ako Vás agenti korona a vírus navštívia.
Žiadne rúško Vás pred vírusmi, bacilmi a hlúpymi ľuďmi neochráni, ani rukavice ani zásoby dezinfekcie.
Pri liečbe tuberkulózy sa používal bežný ocot a žiadna iná dezinfekcia.
Nu, výrobcovia a predajcovia si žmolia ruky. Pripravujú sa na budúcu krízu a nový poriadok a to ide, lo nové budúce usporiadanie a nabalenie sa vyvolených.
Ľudia, čo zomreli /odsledovala som 5/ zomreli na inú príčinu. Média však hlásia, že korona ich zabila.
Ak by použili drastické opatrenia, po ktorých voláte, ľudia by nič nekúpili, len staré zásoby, čo ležali v skladoch. A tak sa i stalo.
My sme krajina, ktorá dováža takmer všetko. I tie slov.výrobky sú v prevažnej miere vyrábané z dovezeného materiálu.
Je to len o zodpovednosti a ohľaduplnosti každého z nás.
Príjemný slnečný deň!
Dovoľte sa mi zasmiať, kotleba a vlastenec? Mastenec, čo si vlastné vrecká mastí šaškovaním a rozoštvávaním národa.
Presne ako Henry Bernard Lévy povedali ..... nie je ťažké domyslieť, akému temnu onen "vlastenec` slúži.
Gwynne Shotwellová, direktorka SpaceX, na medzinárodnom astronomickom kongrese vo Washingtone .... SpaceX chce, podčiarkujem chce ..ešte pred rokom 2022! pristáť na Mesiaci ..... po pristáti na Mesiaci chce uskutočňovať pilotované lety okolo Mesiaca!
Elon Musk je len fajčiar trávy, šašo reklamy, ako pritiahnúť dôverčivých investorov do projektov, ktoré on prezentuje ako vesmírne, avšak je to len primitívne okrádanie a tie peniaze idú na úplne iné činnosti.
Vnuk Joshua Haldemana sa nezaprie a že bol ten narkoman vybraný na túto šarádu, nie je žiadna náhoda.
Zaoberať sa "vizionárom" muskom je zbytočné.
Nech už tú šarádu ukončia ....
Kotlebovic tlupa je nezničiteľná, vyvolení držia ochrannú ruku, zničia až oni tak rozhodnú.
Ach, jáj, panenko skákavá, aspoň sa vám uľavilo?
Verím, že áno. Toľká neznalosť, aj keď niečo ste trafili.
Priznávam, som tupoň, kde sa ja tupá a nevzdelaná na vás hrabem.
Rusko v tomto hrá i keď priamo nevystupuje, špinavú úlohu, ako v celom blízkovýchodnom spore, nebudem rozoberať.
Grécko, Cyprus a Izrael v Jeruzaleme za účasti Pompea podpísali dohodu o výstavbe plynovodu EastMed.
Čím vyšachovali Turecko z dodávok uhľovodíkov do Európy a to na podnet Izraela, ktorý vraj vlastní uhľovodíky pri brehoch Grécka, Talianska .... a Turecko vyšachovali už aj predtým i preto vpád do Sýrie a teraz do Líbye.
Turci a Irán, ktorý je zo Sýrie Ruskom vytláčaný podporujú OSN uznávanú líbyjskú vládu oproti Haftárovi, ktorý Líbyu pomáhal zničiť, tútormi sú Rusi a Izrael.
Európa je už dávno odsúdená k zániku, skúste sa spýtať Bibuš Neťahala, veľkého kamoša Viktorka Orbánovic, ktorý je zároveň i Erdoganov kamoš.
Nechajte tú Merkel na pokoji, toto ona nespôsobila.
S ľahkosťou sa tá veršovačka číta, hoci srdce krváca.
Nepodarky len nepodarky vyprodukujú.
Čo už, ľudia majú radi show, tak si ju radi a ochotne zaplatia.
Tak mi napadlo, Noam Chomsky, Ľudia nevedia a ani nevedia, že nevedia.
Panenko skákavá, jdu blejt .....
Šup zase povinne všetci do II.piliera, koho by zaujímalo, čo spôsobil v Čile, kde dnes Čiľania demonštrujú lebo im vykradli dôch.sporenie. Aspoň im odľahčia, strieľajú ich ako zajacov.
Sulíkova rovná daň a superhrubá hrubá mzda, odborník k pohľadaniu.
Zase pracovné skupiny a skupinky darmožráčov prisatých na št.kasu.
Radšej idem het .....
No nie sú, odišli ako humanitárna pomoc ...
Avšak chvíľu počkajte .... izraelci s čechmi už rozbehli výrobu vysokoúčinných rúšok s nanočasticami a iste i cena tomu bude uspôsobená.
Odporúčame