Pobavilo, diky ... ked kedysik nie aj jakysik
No, vidis a to som ja ani nediskutovala .... savo pouzit nemusis, iste sa nezasvinis.
Tak som sa prihlasila, cau!
No, teda, to Adolf nevedel?
Perzania su nasnedli, maju hnede oci, tmave vlasy .... Ada chcel blondakov s modrymi ocami a svetlou pokozkou.
Tak kdesi sa stala chyba .....
Ringel, ta tvoja definicia rasizmu nijak neodporuje tomu, co A napisala .... dalo by sa povedat z mojho nevedeckeho pohladu, ze potvrdzuje to, co A napisala.
Ringel, bolo by zaujimave kto tu typologizaciu robil a svetu dal ....
Ale zeby.....len pridaj!
Do vlastnych radov si zabudla zatrielit?
S.Bandera zil vo Viedni a cez vojnu bol v zavetri v polskom lagri.
V banderistane inak "slavit" nevedia.
Maju bohate skusenosti s vypalovanim, upalovanim ... bola by skoda na take slavne dejiny zabudnut.
Stanke, vsak oslavuj, kotleba s faklovymi pochodmi akosi neuspel ani pri hrobe tisa uz od prichodu do parlamentu nestava .... tak zacni ty!
Aj gardu mozes zalozit .... smelo do toho!
Raz darmo, bol to bozi syn z rodu vyvoleneho, geny nezaprel.
To aj ten znamy dochtor Mengele, co si myslel, ze zmenou farby oci, zo svojich sukmenovcov akusi pofidernu arijsku rasu stvori ....ku ktorej sa i cast Indov hlasi.
Svet je plny neuznalych geniov .....
Niektori odsudzuju aj Koran .... ale nik sa nevenuje Talmudu-Tore-5Mojzisovym ..... odkial pochadzaju tie zvrhlosti ... trest bicovanim, ukamenovanim a mnohe ine zrudnosti.
Citajte si, co sa vam paci .....izraelsky narod a vy pisete o neznalcoch, pseudovedcoch, odvazny to Cestmir na lietajucom stroji.
Ta antena na vasom prijimaci je zrejme poruchana.
Verte, neverte, so svojou vlastnou smrtou som uz davno zmierena, kamaratime sa.
Kazda zabava, zur, mejdan raz skonci, tak ako i zivot.
Iste, boli a nikdy nepreboli smrt a najma ta "predcasna" niekoho blizkeho a najma milovaneho.
Smrt vlastneho dietata boli dvojnasob. A veta, zivot ide dalej, je len taka naplast .....
Rekordman .... to tu uz ani ini nemusia byt, vystacis si v pohode aj sam.
Stanislav, tak, aby ste sa tej tulipanovej nadhery aj dozili ..... pekne opatrnucko naslapujte a este opatrnejsie slova volte.
Gratulujem k vydarenej rodinke!
mmetju, ty si diskutujes uz aj sam so sebou?
Myslela som si, ze si tak trocha, mierne svihravy, ale totok by som neocakavala, bod k dobru ....
Nazvat poskoka sluziaceho a pisatela obdivnych textov na chory dom saudov, excelentnym novinarom, tak to chce fakt bujnu davku fantas-magorie.
A ked zmenil stranu, siru zapaloval, ale len opatenucko.
Posluzil ..... uz Pompeo k Saudom leti, kompenzacia sa hodi, Turkov tiez sandale tlacia, nejaka miliarda sa hodi.
A excelentny novinar dosluzil alebo este posluzi, vsetko mozne .....
Excelentny novinar, tak to sa budem este tyzden rehlit, dik, metju!
Biblia je zazracna kniha Stvoritela ...hm, odvazne tvrdenie, ja ju povazujem za knihu a bez pridavku i privlastku ...
Boh stvoril ludsku mysel .... naco este pisal knihu? Ked uz spojenie vytvoril .....
Ked ju pisali hebrejci, tak je pre Hebrejcov, preco ju vnucuju celemu svetu?
Allahu, daj vlahu a osviez kvapkou rosy tohto rozpravkara!
No, beda ...az 1/3 je este neprebudena, prieskum je iste nepresny, treba volicov nabudit.
On uz ohlasil, ze chce byt novym spravcom kolotocu?
Aby dlho necakal, v Prahe kolotocara Kocku prave pochovali. Moze ist na kasting ....
Ateisti, pozor!
Nie som ateistka, som neveriaca ..... a chyba nie je v mojom prijimaci!
Ak on ma byt dobrom, spravodlivym, cistou uslachtilostou atd...atd... tak preco dovolil, aby jeho privrzenci a jeho odporcovia sa tak kruto vybijali, vsak vsetci boli z jednoho etnika?
Veru s laskou a pokorou nezacinal .... zacinal s vyvrazdovanim. V jeho mene sa vrazdi dodnes.
Vzdy majte ten svoj prijimac na tej spravnej frekvencii!
Odporúčame