..ako riešenie životne dôležitých ..
..ako riešenie životne dôležitých ..
Pre magora je prednejší prezident fašistického štátu a riešenie životne dôležitých problémov pre Slovensko v rámci EU ?
Môžu dať zákazy aké chcú ľudia si budú robiť po svojom .
V našom meste bola jedna ulica po významnom nemeckom komunistovi a potom premenovali po biskupovi .
Hádajte aký názov sa dodnes používa medzi ľuďmi ?
Zločinný režim dával zadarmo byty ,alebo za záväzok odpracovať určité roky pre firmu .
Demokratický režim umožnil majiteľom bytov splácať ich celý život ,keď prídu op prácu sú na ulici .
Slizký odroň čo bol prezident dal deložovať na ulicu desiatky rodín .
Čalamáda .Trabanty sa v ČSSR nevyrábali .
Polovici z tých čo dnes predkladajú zákon umožnil zločinecký režim získať zadarmo vysokoškolské vzdelanie ,druhá polovica študovala na pofidérnych súkromných školách alebo si jednoducho titul kúpilo .
Pane .
Vy ste v kapele boli prvé ,či druhé husle ,alebo dokonca cimbalista ,nebodaj primáš ?
Na Slovensku za rozvinutého reálneho socializmu vládla strana ktorá mala viac ako 500 tisíc členov .
Dnes vládne psychopat čo má štyroch členov .
Prečo škrabák klame ,že na voľbách neboli pozorovatelia ?
Boli tam zástupcovia spoločenstva nezávislých štátov ktorý patria do OBSE ,
Ako nazvať režim ktorý za niekoľko mesiacov stihol vyprodukovať politických väzňov a predsedu strany stíhajú za názor čo mu zaručuje ústava štátu ?
Takže komunistický režim kde sa disidenti rozvážali mercedesmi ,kupovali výlučne v tuzexe a doma robili orgie za ktoré by sa nemuseli hanbiť ani v špičkových pajzloch bol zločinný .
Poslanci rozhodujú o zákone ktorý potiera fašizmus a na Slovensko príde prezident fašistického štátu ktorého prijmú s veľkou pompou najvyšší vládni činitelia .
Dnes je demokracia ,lebo liberálni fašisti si zakladajú strany ,úchyláci sa natriasajú v uliciach ,dokonca je povolené aj obcovanie s plyšovým medvedíkom .
Dnes nám vládne insitný ekonóm ,kaderník ,čaluník a horára dali za riaditeľa nemocnice ,
Ako chce pomenovať parlament dnešný režim keď premiér Slovenska otvorene povie ,že býva v neskolaudovanom dome, čím evidentne porušuje zákon za čo je pokuta do 33 tisíc eúr ?
Takže rozvinutý reálny socializmus bol zločinný režim ,no dnes keď máme na dvoch najvýznamnejších postoch v štáte hochštaperov z toho jedného usvedčeného daňového podvodníka ,druhého mafiána ,pričom obidvaja sú preukázateľní plagiátori ide o demokraciu .
Rád by som vedel ako sa s tým vysporiada Honzík či bude súd s autormi zákona pre hanobenie rasy a národa ,keď je všeobecne známe ,že autor komunizmu Marx patril k príslušníkom národa o ktorom sa nesmie diskutovať ?
Tebe to neprekáža ,že chcú tvoju rodinu vyhlásiť zákonom za zločincov ?
To čo zase na nás skúša tá čvarga ?
Aký je rozdiel medzi nimi a predošlým režimom ?
Zase nám niekto prikazuje ,čo si máme myslieť a samozrejme s tým spojené obmedzenie slobody slova .
Oni z sa skrátka odtrhli z reťaze a chcú prikazovať ľuďom čo si majú myslieť ,
Ak sa niekomu žilo lepšie za socializmu má právo to verejne povedať .Len preto ,že preferuje sociálne istoty pred bezbrehým kapitalizmom ešte neznamená ,že je extrémista .
Nech sa minulý režim volal akokoľvek bol to plánovací režim ,ktorý dokázal pred tým celé storočia nepoznané aktíva .
Po puči v 1989 sa všetci ,ktorý sa informačnými kanálmi a politickými cestami mohli dostať k týmto aktívam ,teda podnikom .fabrikám a statkom to bez škrupúľ urobili .
Štát sa zbavil verejného priestoru ,zbavil majetku ,sietových odvetví a ostali mu len dlhy ..
Na Slovensko práve zavítal prezident fašistického banderistanu a mrochta na neho hovorí oslavné ódy .
Ako sa zachovajú poslanci ,čo podali ten návrh ?
Odporúčame