Naď sa dal včera ráno, pred odchodom na ambasádu za plotom, otestovať antigénom. No prišiel k zavretým dverám, lebo ambasádori už odleteli domov. Naďovi hneď stúpol tlak, zvýšila sa teplota a oblial ho pot. Chuť nestratil.
No a teraz čo, keď niesu noty? Ako postupovať?
Vybavil si bumážku, že má kovid a do konca roka má postarané.

