Preto policajti zabavili aj telefóny druhej strany, lebo iba tak dokážu dať dôkazy pre súdne konanie. Keď to nemajú spárované je to o ničom.
No a Jankovská im dala telefón v ktorom to nieje. Neni predsa blbá.
Preto policajti zabavili aj telefóny druhej strany, lebo iba tak dokážu dať dôkazy pre súdne konanie. Keď to nemajú spárované je to o ničom.
No a Jankovská im dala telefón v ktorom to nieje. Neni predsa blbá.
Ja si myslím, že tú nahrávku urobil Tóth. Je to veľmi jednoduché, na mobile si nastavil starý dátum napr rok 2018 a komunikoval bohvie s kým. Na tom telefóne je to ten dátum, no na druhej strane nie je nič.
Takže všetko je to na vode. Todová má po chlebe.
Mne tiež nie je ľúto Fica.
Ľúto mi je za tými vyhodenými do luftu 1,6 mld.
Keby bol miesto MostHíd iný koaličný partner, tak Fico je stále premiérom, bolo by ušetrených 1,6 mld za nepotrebné F16 a tým pádom máme vyrovnaný rozpočet.
Tá chudera nepozná históriu?
Asi nie, lebo ináč by netliachala, že musíme mať silných spojencov. My sme tých silných spojencov mali aj vtedy, ale oni nás zradili a odovzdali na tácke Nemcom.
Ešte to doplním.
Oni dostávajú referáty zo zámoria, lenže tie referáty sú univerzálne pre všetky vazalské štáty, čiže aj pre ČR, Maďarsko a i.
No a títo neschopáci si to prekladajú doslovne a nevedia si doložiť konkrétny štát a stále melú dookola - táto krajina.
Máte chybu v nadpise. Dajte tam - Táto krajina má stále značné rezervy....
Lebo Truban nevyslovil Slovensko počas celej debaty. Vždy povedal len táto krajina.
Takže buď sa za Slovensko hanbí, alebo to má prikázané takto hovoriť zo zámoria.
On keď potom bude vo vláde, tak táto krajina bude kolónia alebo ju rozdelia medzi okolité štáty ako to chcel Merkel, pardon Hitler, nebyť Tisa.
Nakoniec nieje to nič nové, oslovovať Slovensko - táto krajina. Rovnako to robí aj žaluď.
.
Sulík vyrastal v NSR, je Nemec, má nemecké občianstvo a nejakú Slovač má na háku.
Na Slovensku sa potrebuje iba nabaliť a potom sa vráti domov.
On pracuje pre cudziu veľmoc nie pre Slovensko.
Čiže je to nemecký špión.
Podľa červeného a opuchnutého ksichtu je alkoholik Žaluď.
Nijaké srdce, nijaká operácia, ale pečeň trápi toho ničemu žaluďa.
Práve to dávali na TA3 a mal som poct, že pozerám - Dobrý vojak Švejk.
Bol tam aj doktor Greenstein a aj pacient, ktorý absolvoval výplach žalúdka a klystír.
Takže žiadna operácia, žiadne srdce, ale prechlastaný organizmus.
Takže žiadna operácia. Neviem, prečo zavádzal, že ide na operáciu.
Lebo po každej operácii musí byť pacient hospitalizovaný minimálne 3 dni.
Ale, čo už, on klamal, klame a klamať bude.
Možno si ho predvolal vyšetrovaťeľ a on podľa vzoru ala Matovič sa potrebuje z toho vyzuť a získať čas.
Ten tiež keď mal ísť na daňovú kontrolu tak firmu fiktívne predal.
Rovnako to bude aj s týmto podvodníkom. Keď si ho predvolá vyšetrovateľ, bude sa liečiť na srdce.
Podľa mňa ho vôbec nebudú operovať, tu ide o jeho z ďalších klamstiev.
Keby tak malo byť, že operácia je nutná, tak by išiel do Innsbrucku, alebo do Plzne.
Nebol by taký suverén a kľudný pred kamerami.
Tak Žaluď sa ide dať operovať? A kde to bude? V Innsbrucku, kde bol Havel a Šuster? Alebo v Plzni, kde bol posledne?
Asi v tom Innsbrucku, lebo tam bol schovaný, keď zavraždili pisálka. Nejde sa tam aj teraz schovať, keď sú mu na stope za tú vraždu?
Kompa a Šeliga sú evidentne Havlovci.
Ten by to rozsiahle kradnutie Kisu nazval-
humanitárne kradnutie.
Je tam 5 šesťpercentných strán.
Dve z nich sa do parlamentu určite nedostanú.
Takže nebudú mať väčšinu a nevytvoria koalíciu.
Bez ĽSNS nikto väčšinu mať nebude a nepostaví vládu.
Tóth bude nasledovať Šeligu. Ten tiež, aby neriskoval zdravie vzdal preteky za slušné Slovensko a zobral teplý flek u žaluďa.
Takže môžeme očakávať ďalší prírastok u žaluďov, no nebude to ako majster sveta, v čo dúfali, ale ako zbabelec.
Kompa hlavne očakávala, že medzi žaluďov príde Tóth, ako majster sveta.
No nestane sa, príde ako zbabelec a zbeh.
Rovnako, ako ona keď sa vzdala Mrtkoviča a zbehla k žaluďovi.
Ťažko bude trojkoalícia, lebo každý chce byť predseda. Z KDH sa pred rokmi vyčlenil najprv Lipčič a potom aj Procházka, lebo každý chcel byť predseda.
Aj z SaS sa vyčleňovali postupne Kollár, Mihál a teraz aj Galko, lebo každý chcel byť predseda. Vlastne Sulo všetkých vyhodil, lebo chcel zostať predseda.
Aj Brblavý chce byť predseda, preto vyťahuje špinavosti na Trubana.
A preto otázka? Kto z tých troch by bol potom premiérom?
Maťko, to že si sa vrátil "čistý" ti na výkonnosťi nepridalo.Dokonca môžem povedať, že ubralo.
Hlavne že si si kopal do Rusov. Ono pretekať bez podporných prostriedkov nieje jednoduché.
Odporúčame