Ja tomu fakt nerozumiem. Čo je to asistent? Asistent poslanca - ani nevieme, kto to je.
Rovnako sme nevedeli, kto bol asistentom Cígerovi, pretože všetko si dokázal zmenežovať sám. Asistenta mal len na to, aby viedol tréningy, keď on mal iné povinnosti.
A teraz veľký problém a asistentom môže byť len jeden človek, pretože iba on to dokáže - Orságh. Asi je ozaj moc dobrý, lenže potom sa opýtam, prečo nerobí hlavného trénera? Načo je tam ten drahý Ramsey?

