Ale veď oni štrajkujú stále. Každé pojednávanie je x-krát odročené, aj keď je prípad jasný. Čiže nepracujú, výsledky práce žiadne.
To ako keby automechanik stále opravoval auto, kde stačí vymeniť palivový filter a auto by bolo stále nepojazdné. Čiže atomechanik by bol flákač, ale títo justíciiti sú štrajkujúci. Nemali by byť títo štrajkujúci ohodnotení trhovo, čiže podľa odvedenej práce, resp úspešnosti ukončených rozhodnutí?
Vzorec: Vyspelá krajina - 5 rozsudkov / človeka/mesiac
Slovensko - 0,05 rozsudka/človeka/mesiac


