Ty tu soju už konzumuješ dosť dlhý čas.:)))))))))))))))))
A ja že prečo máš taký malý mozoček a to po bocianovi
Bež už niekde do prdele a nešaškuj tu s tvojimi debilitami pupuššškoringelovi.
Aj khiskové pozemky sa udiali u menších úradníkov na katastri.Alebo si myslíš že sa to udialo na ministerstve?
Mne skôr pripadá ako namyslený pajác.A prečo sa nevenuje astronomii keď je taký dobrý?Dá sa s ním dobre debatovať:))))))A to je asi tak všetko.:)))))))))))))))))
No niečo ako pribrzdenec,ktorý dedovi nesiaha ani po členky no myslí si ,že bude točiť zamegulou.
Ako vidno matovičko sa nám rozohnil.úbožiačik:))))
No uvidíme.Však tejej konkubín sa už AJ začal učiť.Aspoň to prezentoval.
matrtovič ty si pietrov hovorca?čo povieš na čaprtkine klamstvo že ona podávala a vypracovala podklady o tej skládke?
Akosi si otočil.Tak už je to kočnerov agent?:)))))))))))))
Nemusíš tu stále prezentovať,že si osol.Tu tak ako aj na smetiach ťa už ľudia poznajú.Ty rozdvojená osobnosť.Ešte stále sa venuješ udavačstvu,alebo len tak okrajovo?
Aj klamstvo je prezentácia.Nemyslíš?
No vidíte a volov ste zo seba spravili vy dvaja.banan písal o pietnej spomienke na Slavíne.Kde sa predvádzal aj jude dostál,feťák poliačik aj vyschnutá detva štefanec.Akurát som video z kladenia vencov dopozeral ako tam slušňáci s ukrozástavami robili zbierku.Zrejme na čaj s rumom v niektorej blaváckej kaviarni.
Ako vidno tebe riadne drbe už poránu. Teraz daj to isté ako pupuššško.Už zase trpíš syndromom rozdvojenej osobnoati keď si mykáš?A nezosmiešňuj sa tou právničkou.Už ušla aj z advokátstva aby sa nemusela stále hovädiť.
Odporúčame