Chráň Pán Boh, aby nás prišli Rusi aj po tretíkrát oslobodiť!!
Čo by sa stalo?Nezostal by umakart na umakarte?
Chráň Pán Boh, aby nás prišli Rusi aj po tretíkrát oslobodiť!!
Čo by sa stalo?Nezostal by umakart na umakarte?
Sýria vypálila rakety na izraelské lietadlá.Zaujímavý nadpis.To že židia predtým bombardovali sýrske územie je až druhoradé.Už aj na Pravde sa začína prejavovať židovská politika.Čo robili židovské lietadlá nad územim Sýrie?Kde je OSN,kde sú slniečkári?Ani z Bruselu,USA žiadny demarš?
Na židmi kontrolované územie.Nebolo by správne napísať to oblúbené,,anektované od roku 1967,,?Či tak sa hovorí iba o Kryme?
tragáč,čo tak aj niečo napísať k veci a nie len tromi slovami na každého reagovať.
kaplan skús oponovať,čo je na tom zvrátené keď niekto povie že asociali vyciciavajú štát?
A kto by sa už len podpísal pod takúto znôšku bludov.Schovávajú sa za čtk.
Polícia ich ,,našla,,až potom ako matka telefonovala Tománkovi a ten na záchranku,lebo prišla domov sfetovaná.Kde bola to by mohol povedať kotlár s lipštajnom.
Skús si prečítať článok z 20,00 hod.Tam to máš napísané.Prísť domov zdrogovaná a zdrogovať sa doma sú dve rozdielne veci.
Čítaš ten slovník soudruženka?...čistý Kaplan.Poznáš?
Ale aj keď ju preberá vie že papiere sú získané nezákonne.To ho neospravedlňuje.
Nezvestnú neplnoletú Tamaru z kauzy Čistý deň polícia vo štvrtok vypátrala v mieste trvalého bydliska.
Bodaj by ju nevypátrali keď jej po telefonáte od matky zavolal Tománek záchranku.No predtým sa to mali spýtať lipštajna kde má klientku..