Takže Slovensko by mohlo byt prvé - čo ba nám pozdvihlo životnú úroven
Takže Slovensko by mohlo byt prvé - čo ba nám pozdvihlo životnú úroven
Zelenskyj -> Rusko zaútočí na oslabenú alianciu, začne malými štátmi
Každému triezvo a reane uvažujúcemu je jasné, že Zelenskýj predpovedá budúcnosť z pokazenej krištáľovej gule.
Výťazné výroky Zelenského:
"Nikto neverí v naše víťazstvo tak ako ja. NIKTO."
Mám „Plán víťazstva“
Pamätajte, že Ukrajina vyhráva
Ukrajina za pomoci západu určite zvíťazí (neverte Putinovi)
PS: už je načase aby vyhlasil výťazstvo, lebo inak tú vojnu nevyhraje.
Aktualizované:
Počas uplynulého dňa na Ukrajine podľa Kyjeva Rusko stratilo 1 530 vojakov...
UA by si mala upraviť štatistiku tak, že zvýši aspoň na 2500 padlých Ruských vojakov za deň. Zároveň by mala znížiť už padlých UA vojakov zo 40 000 aspoň na 25 000. Lebo inak tú vojnu UA nevyhraje.
PS: stale si UA neda poradiť a tak stráca jednu dedinu za druhou a príde aj na mestá.
Takže jednota Európskej únie visy na šnúrke od gatí Ukrajiny (zničenej, slabej, chudobnej, rozvrátenej,a hlavne korupčnej)
PS: ako je možné, že tak pevná jednota EU- únia (sila 27 štátov) nedokáže odolať USA a Rusku (potom EU-únia nie je tak jednotná a pevná)
Výťazné výroky Zelenského:
"Nikto neverí v naše víťazstvo tak ako ja. NIKTO."
Mám „Plán víťazstva“
Pamätajte, že Ukrajina vyhráva
Ukrajina za pomoci západu určite zvíťazí (neverte Putinovi)
PS: už je načase aby vyhlasil výťazstvo, lebo inak tú vojnu nevyhraje.
Aktualizované:
Ruská armáda mala za ostatný deň podľa ukrajinského generálneho štábu stratiť 1 730 vojakov....
UA by si mala upraviť štatistiku tak, že zvýši aspoň na 2500 padlých Ruských vojakov za deň. Zároveň by mala znížiť už padlých UA vojakov zo 40 000 aspoň na 25 000. Lebo inak tú vojnu UA nevyhraje.
PS: stale si UA neda poradiť a tak stráca jednu dedinu za druhou a príde aj na mestá.
Výťazné výroky Zelenského:
"Nikto neverí v naše víťazstvo tak ako ja. NIKTO."
Mám „Plán víťazstva“
Pamätajte, že Ukrajina vyhráva
Ukrajina za pomoci západu určite zvíťazí (neverte Putinovi)
PS: už je načase aby vyhlasil výťazstvo, lebo inak tú vojnu nevyhraje.
Ak chce Rutte aby sme mali zbrane, tak nech nám ich zaplatí.(My nechceme zbrojenie, pretože zbrojenie silne znižuje životnú úroveň)
A potom za nejaký čas sa zbrane vyradia a pošlú na UA, ktorá chce miliónovú armádu na náklady EU.
My nechceme - > zbrojiť -> bojovať -> zomierať -> za cudzie záujmy.
PS: na svete sú krajiny čo nemajú armádu a nežije sa im zle.
a bol hlupák
Výťazné výroky Zelenského:
"Nikto neverí v naše víťazstvo tak ako ja. NIKTO."
Mám „Plán víťazstva“
Pamätajte, že Ukrajina vyhráva
Ukrajina za pomoci západu určite zvíťazí (neverte Putinovi)
PS: už je načase aby vyhlasil výťazstvo, lebo inak tú vojnu nevyhraje.
Plne súhlasím, že ešte naše pravnúčatá budú splácať ukrajinské pôžičky a dodám, že ich na začiatku budeme aj živiť
Staré príspevky dedinských politikov z krčmy Royal Sallon zo dňa 22.12.2021 a 18.1.2022.
Všetko sa pripravuje tak , ak by vznikol voj. konflikt, Ami dodajú zbrane a generálov , Európa poskytne územie a vojakov.
Uvedomujúc si túto situáciu, západná EU sa snaží svoje zbrane presunúť do východnej EU, aby sa konflikt odohral na východe, mimo ich územia, aby boli minimálne zasiahnutý konfliktom.
Ak sa podarí Rusku odvrátiť chystajúcu vojenskú okupáciu Slovanov, potom bude západ na tom zle. Západnú ekonomiku postihne trvalá kríza z ktorej ju nebudú vedieť vytiahnuť.
PS: Sú ľudia čo majú pravdivé a racionálne príspevky a majú niekedy väčšie politické a intuitívne schopnosti ako naslovovzaatý platený experti a mnohí volený politici.
Zaujímalo by ma, či pôjdu PS sympatizanti na námestie demonštrovať proti zvyšovaniu zbrojrnia, lebo zbrojenie prináša úpadok životnej úrovne a proti tomu sústavne demonštrujú.
PS: na svete sú krajiny čo nemajú armádu a nežije sa im zle.
Nemecko prekvapilo svojou nevďačnosťou Rusku.
Prečo tá slepá vernosť UA? Pretože je to zástupná vojna západu proti Rusku a nejde o to čo chce ľud Ukrajiny (dôkaz, odchod miliónov Ukrajincov z UA. aj kde sa nebojovalo a nepresídlili sa v rámci UA).
PS: Vtedajší Sivietský zväz dovolil na svoj úkor zjednotenie Nemecka.
Staré príspevky dedinských politikov z krčmy Royal Sallon zo dňa 22.12.2021 a 18.1.2022.
Všetko sa pripravuje tak , ak by vznikol voj. konflikt, Ami dodajú zbrane a generálov , Európa poskytne územie a vojakov.
Uvedomujúc si túto situáciu, západná EU sa snaží svoje zbrane presunúť do východnej EU, aby sa konflikt odohral na východe, mimo ich územia, aby boli minimálne zasiahnutý konfliktom.
Ak sa podarí Rusku odvrátiť chystajúcu vojenskú okupáciu Slovanov, potom bude západ na tom zle. Západnú ekonomiku postihne trvalá kríza z ktorej ju nebudú vedieť vytiahnuť.
PS: Sú ľudia čo majú pravdivé a racionálne príspevky a majú niekedy väčšie politické a intuitívne schopnosti ako naslovovzaatý platený experti a mnohí volený politici.
Výťazné výroky Zelenského:
"Nikto neverí v naše víťazstvo tak ako ja. NIKTO."
Mám „Plán víťazstva“
Pamätajte, že Ukrajina vyhráva
Ukrajina za pomoci západu určite zvíťazí (neverte Putinovi)
PS: už je načase aby vyhlasil výťazstvo, lebo inak tú vojnu nevyhraje.
Aktualizované:
...generálny štáb ukrajinských ozbrojených síl, ktorý dodal, že iba počas štvrtka prišli Rusi o 1 200 vojakov...
UA by si mala upraviť štatistiku tak, že zvýši aspoň na 2500 padlých Ruských vojakov za deň. Zároveň by mala znížiť už padlých UA vojakov zo 40 000 aspoň na 25 000. Lebo inak tú vojnu UA nevyhraje.
PS: stale si UA neda poradiť a tak stráca jednu dedinu za druhou a príde aj na mestá.
Výťazné výroky Zelenského:
"Nikto neverí v naše víťazstvo tak ako ja. NIKTO."
Mám „Plán víťazstva“
Pamätajte, že Ukrajina vyhráva
PS: už je načase aby vyhlasil výťazstvo, lebo inak tú vojnu nevyhraje.
Aktualizované:
iba počas pondelka prišli Rusi o 1 390 vojakov,...
UA by si mala upraviť štatistiku tak, že zvýši aspoň na 2500 padlých Ruských vojakov za deň. Zároveň by mala znížiť už padlých UA vojakov zo 40 000 aspoň na 25 000. Lebo inak tú vojnu UA nevyhraje.
PS: stale si UA neda poradiť a tak stráca jednu dedinu za druhou a príde aj na mestá.
Odporúčame