Nahradzujete s tym nadavky typu k...t, ch.j a pod. Takto to vyzera inteligentnejsie, ale v podstate ide o to iste, degradovat cloveka s inym nazorom.
Nahradzujete s tym nadavky typu k...t, ch.j a pod. Takto to vyzera inteligentnejsie, ale v podstate ide o to iste, degradovat cloveka s inym nazorom.
Janckarova robi v rozhlase jasnu protismeracku propagandu a preto sam neviem ci jej mam verit v tomto pripade. Musim vsak uznat, ze ludia su dnes tak frustrovani, ze si niekto na nej mohol vyliat zlost.
Nacek, fasista, Rusko toto je diskusia?.
Vy vobec nerozumiete, ako funguje armada, ty chlapci ktorym prajete smrt sa tam, az na par vynimiek, dobrovolne nerozhodli ist
oprava "myslim"
Mne Rusi a rusky narod nevadi a som proti tomu, aby sa tu politika "oslabovania Ruska" presadzovala, je to z mojho pohladu neprijatelne. Mislim ze to nema oporu v ziadnom medzinarodnom dokumente a je to len v zaujme USA. Je treba zastavit boje na Ukrajine a usilovat sa o mier, vsetko naviac je nemoralne.
Mne Rusi a rusky narod nevadi a som proti tomu, aby sa tu politika "oslabovania Ruska" presadzovala, je to z mojho pohladu neprijatelne. Mislim ze to nema oporu v ziadnom medzinarodnom dokumente a je to len v zaujme USA. Je treba zastavit boje na Ukrajine a usilovat sa o mier, vsetko naviac je nemoralne.
A pan Nad uz bol od r. 2004 podla jeho zivotopisu zamestnany.
Viete, ako sa vykonava rigorozna skuska, to nie je studium, ale napisanie jednej prace v rozsahu 90 stran a jej obhajenie pred komisiou.
Nevien ci ste absolvovali zakladnu vojensku sluzbu, ale modra knizka nie je rozhodnutie o odvode. Aby som to vysvetlil, tak bolo okolo mna viacero ludi, co presli odvodom, ale neskor si "vybavili" ze dostali modru knizku, teda rozhodnutie o tom, ze zakladnu vojensku sluzbu nemusia absolvovat. Pan Nad skoncil vysoku skolu v r.2004. a zakladna vojenska sluzba skoncila k. 1.1.2006.
Presne aj mna to zaujalo, ved on sa tam vyhrazal, ze postriela spoluobcanov s ktorymi nebude spokojny. On sa moc nevidi v tom, ze bude bojovat s Rusmi, ale vidi sa v ulohe cekystu, co bude strielat zo zalohy po vlastnych.
Nad je rocnik 1981 a zakladna vojenska sluzba koncila k.1.1. 2006.
Poliacek, ako nas expert pre GLOBSEC, teda vojnove studia, ktory aby nemusel ist na zakladnu vojensku sluzbu si vybavil modru knizku v relacii nadaval ostatnym, ktory tiez odopreli vojensku sluzbu. Podobne aj Nad ma modru knizku a vycita 40 tis. Slovakom, ze konali ako on. Bolo by dobre vediet kolko ludi dnes vyuziva obranu, kde si nasli teple miestocka a pritom sa vyhybali zakladnej vojenskej sluzbe.
Je najvacsim paradoxom ludi vo funkciach okolo obrany Slovenskej republiky, ze ked mali nastupit zakladnu vojensku sluzbu, tak si povybavovali "modre knizky".
Samozrejme, ze ho niekto financne zainteresoval, ved je zamestnancom ako kazdy iny. To si mal dat trenirky a tielko, ved klub v ktorom hrava urcuje v akych dresoch muzstvo nastupi.
Rozhovor v zmysle snivajte s nami.
Nik ich zatial nenapadol, ale armada NATO uz sa blizila k jeho hraniciam. A dnes to pekne vidno, ze samotni americki analytici tvrdia, ze im ide o oslabenie a nasledne rozpadnutie Ruska.
Myslite, ze je nahoda, ze to Kyjev odmietol a o par hodin, Biden povedal, ze to nebolo v zaujme USA?
To kde vidite, ze navrhuje uzenme ustupky Putinovy. Ja tam vidim zachovanie uzemnej celistvosti. A co chcu Rusi, alebo Ukrajinci o tom sa ma predsa zacat rokovat.
A to ako si predstavujete, svetovu mocnost. To USA vojensky rozdavali slobodu a demokraciu v podobe milionov mrtvych. Bud ste sa teraz narodili, ako nepopisany list papiera, alebo ste pokrytec ktory sa tvari, ze nevie ako svet funguje..
Odporúčame