Obnova spojenectva EU a Ruska= jediná cesta ako ZASTAVIŤ TRUMPA.
....toť,nedávno sme oslávili 170 výročie úmrtia nášho Ludevíta.....dokonca som čítal,že bol o ňom natočený nepodarený film....no a ten bol ,tento náš Ludevít,hlásateľom myšlienky o Slovanskej vzájomnosti....narodil som sa za vojny,Rusi ma nosili na rukách a potom aj počas socializmu som nemal s nimi problémy....častokrát som sa zamýšľal,či je lepšie kamarátiť sa z mojimi americkými bratrancami,alebo z ruskými bratmi?...či chcem,alebo nie,vychádza mi lepšia tá druhá varianta.....viem,budem mať oponentov,lebo komunisti.....ja som nebol a som toho názoru,že realizáciou tejto myšlienky boli Rusi infikovaní zvonku,za prispenia Chazarov,podobne,ako boli infikovaní Ukrainci teraz....myslím,že Europa má jedinú správnu cestu---spolupracovať z Ruskom...punktum...