Tvoj príspevok je presne ako od Jana Polena. Nezmyselný.-)))
Tvoj príspevok je presne ako od Jana Polena. Nezmyselný.-)))
Beckham nikdy nepodporil ukrajinu, ale svoj binis na ukrajine. Dnes keď je jasné, že ukrajina končí a bude opäť Ruskom tak sa preorientoval na biznis s Ruskom. To je všetko. Beckham sa správa ako typický západný oportunista. Našich banderofilov z toho aj trafí a Šašek to neprežije.
Nič sa neboj. Aj jeho očkovanie dobehne. Veľa ich bolo "zdravých" po očkovaní a už nie sú.Pekne si spomeň na slová nebohého Krčméryho, že negatívne účinky očkovania sa prejavia v horizonte 5 a viac rokov. Toho sa drž a spomeň si keď to dobehne aj teba ak si očkovaný.
Opakuješ samé otrepané kecy aj s tým pupkáčom a RZP. Si skrátka jedno veľké....vieš čo ktoré nikdy o tenis ani nezavadilo. Zalez pod most a chlastaj tam svoje čučo. To je jediné čo vieš.
No iba potvrdil, že Anglicko okrem futbalu nemá nič viac ako my a život u nás je ďaleko lepší ako tam. To by si mali prečítať všetci tí čo západ tak ospevujú a myslia si, že sme ďaleko za nimi v životnej úrovni. Opak je pravdou.
Ty sa tak rozumieš tenisu ako krava husľom. Máš len silné reči, ale o tenis si nikdy ani nezavadil. Daj keď si taký odborník na tenis adresu a čo si získal. Tupých rečičierk sme si od teba už preťítali dosť. Daj dôkazy !!!
Pekne si sa zadefinoval. Ale to sme o tebe vedeli aj bez tvojho priznania.-))))))))
Také primitívne a debilné ako tvoje nie sú. na teba mikto nemá.
Nikdy toľko mladých nezomieralo ako po očkovaní. Len v mojom okolí pár ľudí padlo po vakcíne. Ale samozrejme vy očkovaní dezoláti si to nechcete pripustiť lebo ste pokadení od strachu, že to príde aj na vás.
Človek sa nestačí diviť čo za skorumpované hovadá v športe sú na západe. Halepová 2 roky, Swiateková 1 mesiac, Sinner 3 mesiace a môže dokonca hrať na dalšom GS v Paríži. Náš Beck aa môže len diviť ako s ním zamietli kedysi a ako milosrdne sa zaobchádza so športovcami zo západu. Nórski astmatici veselo pretekajú s liekmi proti "astme" so súhlasom medzinárodného lyžiarsleho zväzi hoci aj volom z progresívnej stajne musí byť jasné, že Nórsky lyžiarsky zväz a štátne orgány o tom museli vedieť, ale Rusov len základe výpovede jedného smrada ktorý dostal za to zaplatené kolektívne vylúčili z každej súťaže. Na s rať na taký šport.
Keby si ich nepísal ty, tak by si to o tebe nemyslelo oveľa viac ľudí ako o mne tupidlo.
Teraz plačú oni. Za s ra tí slniečkári, buzetrangi a LGBT lebo z Ameriky sa na nich valí pohroma. A tá príde aj sem. Ešte budú radi keď za svoje úchylky neskončia v base.
Halepová dva roky, náš Beck takisto a zas ra tý talian tri mesiace. Na grc.
Aj ty si človek s veľkým K. Len nie kura.-))))))))))))
Nebol som. A na keby sa nehrá.A nemyslel som len tento zápas.
Mečiar nikdy nevypredal na západ strategické podniky ako SPP, SE, Gabčíkovo a ďalšie. To spra vil Dzurinda s Miklošom. Tak vidíš. Píšeš sprostosti a čuduješ sa, že si o tebe všetci myslia, že si retardovaný.
O tebe si to myslí o veľa viac ľudí ako o mne a ako vidno nevadí ti to. To preto lebo si retardovaný.
Gajdoš nikdy nemal do Slovana ísť lebo bolo jasné, že Weiss ho stavať nebude. Nebol to jeho "kôň". A čo si sľubuje Slovan od Ibrahima to naozaj neviem. V Trenčíne hral mizerne a navyše je problémový hráč a rozkladal kabínu. V Trenčíne sú radi, že sa ho zbavili a ešte dostali za neho aj nejaké peniažky.
Čo tí "zlí" komunisti vybudovali, to "dobrí" súdruhovia demokrati zlikvidovali.
Nepovedal by som, že výsledok na Slovane je prekvapením. Slovan nehral dobre a nehrá dobre už dlhšiu dobu.
Odporúčame