Aj hajlovanie je nazor, teda prejav nazoru
Dobry zasah, len treba vyderzat pijanieri
Holt, bratia su bratia ...
Adina nie je jedina ! Prokremelskych Idiotov jej kalibru je tu dost...,
Ale ty ano. Ako tvoj genitalny pan
Tie by potreboval Pu.tler . Keby ich mal uz by si tu nepisal kraviny...,
Toho sa mi bat nemusime. Mi mame mudreho pana premiera, ktoreho ma pan Putin rad. Mi mozme kludne sediet pod starymi dubiskami, slovanske piesne spievat, rusky biliny si rozpravat a svorne slovansky zit. Na nas, nas pan, pan Putin ziadne drony neposle, nie sme vlastizradcovia ako ti poľský ci ceskY spinavci.
Pan Putin mu ju posle, len musi este vydrzat
http://www.plsucany.sk pis, volaj, faxujchuj
Teda na uzemi Ukrajiny.... Dovolenkari s plnou polnou dostali len to co si zasluzili !
Pan Putin zahajil dalsiu specialnu operaciu ! Na Berlin, na eurobanderoUcoU !
Nevie niekto kolko detskych banderovcoU zlikvidovali nasi slovanskY bratia ?
Birmovany boľševik sa nezaprie
Pan Koko.tlar raz bude nominovany na nobelovu cenu
Ja verim len INFOVOJNE, a nejaky tretotriednY vedci ma mozu bozat.
Ja verim panovi Ko.kotlarovi, nech tych sprostych gaybruselskcyh lateckovych slnieckarov aj roztrhne
Ruský skorumpovaný bordel tu je dlhodobo zakorenený... V Nemecku neprídeš s dymiacim autom ani do obchodného centra.
Sladucky analik nasho. pana je pripravený , tak pán Fico, s chuťou do toho a pul je hotovo !
Odporúčame