Treba ho poslat nasmu panovi prezidentovi Putinovi ! Ten vie co s takymito zradcami slovanov ... Cela po Navalnom je uz volna !
Treba ho poslat nasmu panovi prezidentovi Putinovi ! Ten vie co s takymito zradcami slovanov ... Cela po Navalnom je uz volna !
Demokrati su za vodou ..,
Hadam nesúhlasis vlastenec
Setkych vas pozatvarame, vy svine slnieckarskie eurobanderovskie !
Ona nevedala !
Neuraza Mazurek je obycajny primitiv a tlchuba a treba mu to v kazdej diskusij dat pocitit... Samozrejme primitivi ako ty taketo " jemne" nuansy nevnima ... Vsetko co mu adresoval Zdechovsky sedi a triajfal do cierneho.
Nepozeras skor INFOVOJNU ? Nic take co tvrdíš tam nie je ... Zdechovsky hovori fakty a k veci, naziprimitjv len trepe floskule ako vzdy ...
Su to ukrofasisti ? Su ! Ano, nejaky sprosty slnieckar by mohol povedat ze su to iba deti, dvoj, troj rocne ! Ale mi vlastenci vieme, ze raz z nich vyrastu krvilačné bestie, ktore budu s usmevom na tvari vrazdit nasich mierumilovnych slovanskych ruskych bratov, ktori prisli oslobodit Novorosiju od banderovcoU !
Samozrejme ! Ako vzdy ! :D
Naco NATO ? Nas predsa ochrani a vsetky bezpecnostne zaruky nam poskytne pan Putin. Ved sme slovania, musíme si pomahat ! Len teraz ma vela prace s tymi spinavymi banderovcami. Ked ich 5-6 miliónov pohlusi, zacne sa venovat aj nam. V tom mu nas Perun pomahaj.
Ficik to tentokrat pre zmenu SMERuje do jadra Kremla ! Co moze byt za jeho precitnutim ? Zeby strach ? Z Ilavy alebo Leopoldova ?
Gilotína sa však počas prvej popravy nestretla s pochopením divákov. Neboli nadšení jej rýchlosťou a účinnosťou. Zástup ľudí sa rýchlo zmenil na hlučný a divoký dav, ktorý kričal: „Vráťte nám naše staré drevené šibenice.“ Došlo k nepokojom a zrážkam s mužmi poriadku, pri ktorých prišli o život traja ľudia.
Budu mu tlieskat
Vacsinu mas v " hlave"
Bla bla bla
Robert Tiso uz na tom pracuje ... Smerakom Dankovcom, Mazurekovvom by sa otvorili dalsie nevidane moznosti ...
Bla bla bla
Az taky idiot nemoze byt... Idioti su ti, ktori mu to žerú aj s navijakom.... Uz len uplny dement môže dnes verit, kedy v Kyjeve zahynuli dalsi nevjnni 17-sti civilisti, ze Putin chce mier... Put.lerik chce uplne znicit Ukrajinu a keby mu to zapad dovoli, bude pokrackvat dalej... Samozrejme ze Ficine sa jeho gubernia, kde pre par percent Novych ruskych neplatia zakony paci ... Presne takýto primitívny skorumpovany a nihilisticky system chcel zavuest aj na Slovensku...
To bolo adresovane Vsetkym idiotom vyssie aj nizsie, ktorym nevadi vrazdenie deti na Ukrajine ... To je cele. Viem si predstaviť ako by ste reagivali, keby som to napisal o vrazdeni deti v Gaze ... Idiotom ako vy je stratou casu argumentivat ... Tie vase krokodilie slzy su len spinava pretvarka
Strašné to je... Ale ešte strasnejsie je to, co sa deje každý den na Ukrajine, kde kazdy den zomieraju taketo deti len pre " par" psychopatov v Kremlj
Odporúčame