Kubánsky telegram : Nemáme mäso.
Americký : Čo je to nemáme ?
Ruský: Čo je to mäso ?
Vtip zo začiatku osemdesiatych rokov
Kubánsky telegram : Nemáme mäso.
Americký : Čo je to nemáme ?
Ruský: Čo je to mäso ?
Vtip zo začiatku osemdesiatych rokov
V 4. najväčšom meste Ruska - 1,5-miliónovom Jekaterinburgu - ľudia vyrabovali obchod.
Z dostupných informácií nie je jasné, prečo majitelia obchodu proti drancovaniu nezasiahli.
V širšom kontexte je práve rabovanie obchodov to jediné, čoho sa musí báť aj Vladimir Putin.
Ak by sa totiž Rusi masovo vrhli na predajne, bol by to signál, že už naozaj nemajú z čoho žiť a uchyľujú sa ku krádežiam.
Putin by tak proti vyhladovaným davom musel nasadiť armádu.
To by už mohlo byť priveľa aj na Rusov.
Pád cára a neskoršiu krvavú občiansku vojnu vyvolali na začiatku 20. storočia práve snahy vyslať proti robotníkom vojakov.
Nikto zatiaľ nevie predpovedať, kedy by sa kritická časť ruskej spoločnosti mohla ocitnúť v bezvýchodiskovej situácii.
Zároveň však neexistujú žiadne náznaky toho, že by sa Rusko mohlo vyhnúť bankrotu.
Sused vlastní LR Discovery deviaty rok, najazdené 87000 km, zatiaľ 1500 € kompresor, 800 € čídla vo výfuku. Jedine na čo nadáva je 600 % zvýšenie servisných prehliadok. V roku 2018 ho stála 400€, každé dva roky, dnes chcú každý rok za 1100 eur.
Aha, čiže Putina v sukni.... Neprekvapil si ... :D a že normálni.... :D :D :D
Čo máš proti vašim voličom ?
Skôr či nerezignovali TA3 keď v poslednom čase dávajú priestor evidentným kolaborantom ....
Hej, v Rusku by už bol rozplestený na chodníku po náhodnom vypadnutí z okna
A ty koho by si rád ? Putina ?
Trójsky kôň kremeľskej propagandy plní svoju ulohu
Tvoje rozlišovacie schopnosti ti musia dosť komplikovať existenciu
Pán Trump je priateľ nášho pána Putina a určite neurobí nič, čo by sa mu nepáčilo, naopak ako môžme vidieť, robí všetko preto aby bol spokojný. Tak sa môže chovať len skutočný priateľ, to je priateľstvo, ktoré je v slnieckarskom fasistickom svete nevídané. Držme palce aby vydržali čo najdlhšie napriek všetkým neprajníkom fašistickej gay Európy.
Je tam toho, jeden dron hore dole. S tým treba rátať pri likvidovani banderoUcoU.
Hlavné žiadne ruska
Nedorobenec to dostal prikazom
Každý pricetny človek kritizuje vládu SR
Kravička Muuu je čoraz objemnejšia ... Dobre sa jej papa v Tom špinavom Bruseli.
Za rozkradnutá eurofondy
Pán Ondruš bojuje za vládu ako lev !
Odporúčame