Tak do toho a chcem priamy prenos:)))
Tak do toho a chcem priamy prenos:)))
Ani elektrina nebola zastropovaná na najnižšej cene.
Reaguj láskavo na autora. Tak je to napísané.
Retrospektívne sa aj tak zákon nedá použiť a TT debil to dobre vie. Nie každý však vidí, čo je to za kriváka.
„Čo si tu chceš dokazovať?!“
Lebo nebudú dotované štátom.
Aká biedna musí byť niekoho existencia, keď sa ukája písaním takýchto stupidít? A to nepatrí len tebe.
Teraz mi rozum zastal. Admin?
.
.
.
Napísal som niečo v zmysle, že nerozumiem čo sa stalo, nemyslím, že by Saganov pád bol zavinený niekym iným, že mu divne podšmyklo predné koleso...keby zadné nezaťažené v zábere, nepoviem.
Pripojil som aj video, lebo Pravda ho zázrakom nemala...
Tak vieš, čo admin...ukrajinu som neurazil, rusa som neohovoril, američana mám v zadnici, tak čím som sa previnil, že to musím ťukať 2. krát?
Neviem, či sa mu sval na tvári nepohne....ale choď si ho počkať na živo pred vystúpením v kulturáku, ako ho celého cuká, keď vylezie spoza rohu a vchádza do budovy. Ešte sa snaží podávať všetkým ruky a vítať sa...no u nás mu ruku nikto nepodal...ten má divných tikov a svalov na tvári...
Čo máš zase s DNA? Ukážaš v mene Šucha?
Málo sa zgegnil:)))
Zo skúsenosti? Anonymne na tajnáša mlátiš doma ženu?
Uvidíme. Budem to sledovať.
Ale aj najhoršia, akú sme mali.
Nie je to môj kôň a po tom ako bol najbližší matovičov podržprdel, mu nič dobré neprajem.
Ako to ten Andrej vydržal, nedať mu po papuli...
Účelové-neúčelové, takto z neho viac nevytrieska.
Ja som ho okomentoval, že hlavne že on sťahuje trenky pred chlapcami a ešte sa s tým verejne chváli.
...resp. v štádiu pokusu. Nech sa páči.
Odporúčame