Presne. Voľný priebeh. Niet kapacít na testy. Pevne pod kontrolou, súdruhovia vládni:)))))
Presne. Voľný priebeh. Niet kapacít na testy. Pevne pod kontrolou, súdruhovia vládni:)))))
Presne tak, že si to 5 právnici vyložia na 25 spôsobov.
To je samozrejmé, preto som nebol doteraz testovaný. Absolútne súhlasím. Ale títo prdi to rušia LEN PRETO, že nemajú kapacity. Aspoň tak som to pochopil z Rádiožurnálu.
Takže už nemáte kapacity, tak testovanie nebude povinné. Ste obyčajní prdi, čo robia, čo im vyhovuje. Doteraz ste všetkých za všetko drbali...zrazu sa nedá, je to nerentabilné alebo čdpč? Vaše ksichty zostanú ako reklama na...ehm...toto už nikdy nie.
To isté platí pre doložku. Keď sú tie veci také samozrejmé, prečo neboli zapracované do zmluvy. Tu sa schyľuje k veľkému podvodu.
A nebude mať len odporúčací charakter? Vidím to tak, že ústavný súd sa to bude snažiť rozlúsknuť 11 rokov.
"Voľba šéfa Najvyššieho kontrolného úradu má byť o súťaži odborníkov, nie politických nominantov. Tvrdí to hnutie OĽaNO s tým, že pri voľbe sa budú jeho poslanci riadiť profesionálnou a morálnou spôsobilosťou."
Hnutie odborníkov, čo dosadzuje všade odborníkov, neprestáva prekvapovat:)))
Dosť extrémny názor. Z normálnej hlavy nepochádza. Zrušiť treba schránkové strany.
Tak skúmanie správania...hmmm, sa teším, za chvíľu my budeme skúmať spravanie zodpovedných.
Slabochovia a demagógovia si radi prihodia slovíčko sem, slovíčko tam a myslia si, že to ľudia zožerú...ako aj ty si tu len tak prilepil NATO. Ako idol edko.
...ani letný džony ich netrápi...
Prečo mám pocit, že robia všetko preto, aby to potrebné bolo?
... už ide pravda von?
Odporúčame