Ja odporúčam Zuzane, aby buď zažalovala autora pravidiel lotérie, alebo to nechala tak. Od štátu nič nevysúdi. Štát nenesie zodpovednosť za neschopnosť jedného zmätka.
Ja odporúčam Zuzane, aby buď zažalovala autora pravidiel lotérie, alebo to nechala tak. Od štátu nič nevysúdi. Štát nenesie zodpovednosť za neschopnosť jedného zmätka.
No vidíš a preto nefandím nikomu z tých dvoch.
Všetkých tých pozitívnych nahnaných na hlasovanie bude raz riešiť polícia za ohrozenie verejného zdravia v období núdzového stavu. Ak bude málo, treba prihodiť aj mikasa a spol, čo im to zvýnimkovali.
To teda. Hahá a niekto to napísal aj Čaputovej na FB... Že sa Braňo nevie dočkať, vysprchovaný, navoňaný a nalubrikovaný. A odpovedala mu priamo pani Závodská, že mu k tomu košieľku vyžehlila a botičky namazala...
Tie reformy sú zaseknuté kvôli tej vláde zložených zo samých kvalitných ľudí. A áno, to že nimi podmienila vláda pridelenie miliárd z EU fondu, je obrovský problém. Absolútne s vami súhlasím, pani Čaputová.
Najprv sa pozri na jeho minulosť v podnikoch s koščom. Potom sa ho na to skús spýtať. A keď ťa zablokuje, tak napíš, aký je to sympaťák. Navyše katolibanec. Toto nie.
Iste, aj tak sa dá na to pozerať... Ale aká je to optika, nebudem hodnotiť.
Súhlasím. A ešte ma iritujú fotky z kadejakých stretnutí aj našich aj zahraničných politikov, kde sa bavia a fungujú hore bez a v úzadí stojí personál pekne onáhubkovaný. Koľkokrát taký Sulík schádzal na ÚV zo schodov k novinárom bez rúška? Takto to má byť, takto to chceme?
To nebolo len tam. A robia to rad radom.
Medzi kardiakom a invalidom je dosť veľký rozdiel. Ak výnimky sú, majú sa zohľadňovať a akceptovať.
To len za chvíľu uvidíš, čo sa všetko objaví na týchto...
Vyjadrila sa, že stretla veľvyslankyňu USA len raz, keď jej odovzdávala dekrét:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))
Hlava štátu okrem iného v relácii spomínala, aká je zodpovedná. Ako sa samotestuje, ako dodržiava opatrenia, ako vynecháva sociálne a spoločenské podujatia...
...5 a pol milióna ľudí sme ju videli v Glasgowe bez rúška, s celebritami v interiéri a mimo fotografovania. Len Závodský to nevidel:)))
...a pred tým si ešte vypočuj, čo Fico 20 minút radil a navrhoval predkladateľovi Lengvarskému a skús sa zamyslieť, ak máš čím:)))
Vo vyhláške žiadny kardiak výnimku nemôže mať, lebo ju robia dementi. Toto je toho dôkazom.
Odporúčame