Ono sú aj spôsoby, ako sa dá vynášač odhaliť. Ale títo trepáci o tom nemôžu vedieť, alebo im ide o niečo iné.
Ono sú aj spôsoby, ako sa dá vynášač odhaliť. Ale títo trepáci o tom nemôžu vedieť, alebo im ide o niečo iné.
Aké argumenty, musíš mať posledné slovo?
"...nejaké reformy sa budú musieť udiať. Dúfam, že čo najmenej bolestivé." TOTO SOM NAPÍSAL. Ja som nič o mafii nepísal. Dôležitá je pre mňa dostupnosť či súdov či zdravotnej starostlivosti. A nie deformy kolíkovanej, ktoré ešte aj výdavky zvýšia. A už vôbec nie ťažko utajované deformy nemocníc, ktoré smrdia centralizáciou a pentou. Ale teba nech len mafia a hydra máta. S tebou už nediskutujem.
Sám so sebou.
Včera s tým prišiel Pellegríny...oni nejakú reformu zdravotnú a súdnu musia spraviť, napísali totiž do plánu projektu fondu obnovy také debiliny, ako nikto. Asi preto sa všetci z EÚ smiali, že je najlepší...
Ak teda nechceme prepadnutie prostriedkov, nejaké reformy sa budú musieť udiať. Dúfam, že čo najmenej bolestivé.
Pánečku, my budeme musieť vyhnať aj novinárov!!!
To ešte nebol ten trapas s tými udatnými vyšetrovateľmi?
Rozhodni sa sám, stále znie ako posledný k...rižiak...
Dnes som dostal K.O. od matowoličky, že Smer vedel prvý, čo sa stalo. Odpísal som, že všade píšu, že to bolo ICJK. Ona mala aj tak pravdu. Kam chodia na takých dementov?
Nebojme, oni budú spievať...ako inak - to čo ich naučia. Máme sa asi na čo tešiť, ak to rieši ÚŠP.
Čokoľvek, aj keď bude súdov nakoniec viac ako je v súčasnosti. Čokoľvek len aby sa udiala kolikovaná reforma:)))
:)))))))))))))))))))))))))))))))
Na tomto úseku asi nebude všetko v poriadku. Pár týždňov dozadu tam bol zrazený medveď.
Nemá to pod palcom sulík?
Odporúčame