Ťažko, hlasovacie automaty sú potrebné v parlamente.
Ťažko, hlasovacie automaty sú potrebné v parlamente.
To fakt toto je zoznam ľudí bezpečnostnej rady štátu?
Zoznam členov Bezpečnostnej rady SR????
Eduard Heger
predseda vlády SR a Bezpečnostnej rady SR
Členovia rady
Igor Matovič
minister finacií SR a podpredseda Bezpečnostnej rady SR
Jaroslav Naď
minister obrany SR
Roman Mikulec
minister vnútra SR
Ivan Korčok
minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR
Štefan Holý
podpredseda vlády SR
Veronika Remišová
ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR
Ján Budaj
minister životného prostredia SR
Milan Krajniak
minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR
...sa začínam báť.
Ťažko. Zo šiestich v našej rodine ani jeden. A som zvedavý, kto s dvomi astrami si dá zadrbať pfizer ležiaci rok na sklade.
Pri aktuálnej podpore/nedôvere vláde je tento stav priam fascinujúci. Ako ešte takíto zúfalci môžu byť pri moci?
Ešte je šanca, že akože idú zarobiť nejakú komisiu, aby vyzerali, že chcú riešiť...a rozídu sa na kolíkovanom ministerstve.
Na smiech bude, keď bude konečne v tapacírovanej miestnosti.
Nechápem, ako môžu pri ňom stáť ostatné strany.
Hej, Sulík...hej, Kollár, toto čo sa tu deje ide aj za vami!!!!! Všetko... ľudia, ľudské zdravie a osudy, financie...podvody a zločiny. Úplne všetko:)))
Si pozabudol ešte na komisiu 363.
No...je tu jedna moc v štáte, ktorá by im mohla toto ťaženie neschopákov zaraziť. Verím, že si ich postupne pozbierajú ako jabká na jeseň aj s komisiami...
Bwahahaha, a čo sa dialo včera a predvčerom za účasti desaťtisícov, mudrolín?
Samozrejme súhlasím, to ho ale neoprávňuje prísť na SK fórum a nadávať nám ako národu. To tu môže len matovič and Co.
A prečo skončil ako skončil, so všetkými náležitosťami?
Máte cca o 10 % vyššiu zaočkovanosť, to ťa oprávňuje nám tu nadávať ako národu? Si za tieto ataky nahlásený.
Z tohto všetkého vyplýva jediná vec.
Tejto chunte je úplne jedno, koľko ľudí ochorie a zomrie.
Mission completed. Teraz už len ľudí zavrieť až do jari:(((
Niet iného logického vysvetlenia toho čo sa tu deje.
Hegerovi je to šuwix však sú zvolení na 4 roky:)))
Nie, on je jedine zodpovedný za to, že nemohol pozerať na porušovanie zákonov a práv a že si robí svoju prácu perfektne.
Si nedával pozor? Všetko riadi všemohúci a božie mlyny konečne začali mlieť:)))
Nechcem aby to vyznelo zle, ale to bola akcia "Vidieť pápeža a zomrieť":(((
Ako toto mohli naši "odborníci" dopustiť?
Odporúčame