Nuž čo, výnimočne si navýšia štátny rozpočet, však to jediné vedia.
Nuž čo, výnimočne si navýšia štátny rozpočet, však to jediné vedia.
Takže s tou z NR "úradoval" už ako poslanec...
Bravó, obyčajní, krásni ste:(((
Ty vieš, ešte to tak vedieť dokázať a zomrieť, však?:)))
Merná jednotka sa už dávno zmenila, ctihodný pane:)))
Lebo niekto ich má za bacilonosičov.
To nevadí. Ľudia nie sú hlúpi. Toto aj so všetkým okolo túto chamraď pochová.Ak nie, seriózne, vraciam OP.
Rumunský meter, kto koho pozná...
Hej, aj Porisko sa chcel vysúkať. Aj ŠP bol pri zabezpečovaní dôkazov:)))
Nie nie nie, hnoj je potrebný..m
No dobre, OK.
Potom nás zas "zavrú" , a? Sme kde sme boli.
Tak. Doslova. Tiež ma na chvíľu oslovil. Ale keď vypovedal poslušnosť štátu pri testovaní práve so vznikom MOM-iek, tak som ho poslal do zabudnutia. Aj na jeho chvastačskom FB profile.
... ešte sa musia etablovať, prejaviť a dištancovať od pár vecí.
...opravujem... tú pododnož...ani im na meno neviem prísť...od miuečka.
Jasné pán primáposlanec. A vy ste boli toho súčasťou. A teraz ste tým obohatili PS :)))))))))))))))))))))))))))
Odporúčame