Trump žiadal od Zelenského spoluprácu v konaní proti Bidenovi, potvrdil to prepis konverzácie
Takže, ak dobre rozumiem. Bidenov syn v rámci svojich "podnikateľských aktivít" na Ukrajine korumpoval na pomerne vysokej úrovni. Biden sa to snažil cez ututlať a v rámci tejto snahy sa zároveň Ukrajine vyhrážal, že jej stopne stámiliónovú pôžičku, čo očividne napokon i zabralo, keďže vyšetrovanie sa zastavilo. Ale problémom je Trump, pretože sa zaujímal o to, či Ukrajina, ktorá sa zaviazala bojovať s koruciou, tento prípad prešetrí.
Americkí "demokrati" sú podobný odpad, ako ich ideologickí liberálni spojenci po celej Európe. Demokracia je fajn kým vyhrávajú voľby, manipulujú verejnosť a pretláčajú svoju zvrátenú ideológiu. Akonáhle to prestane fungovať, tak končí aj ich demokratické cítenie.
Vôbec by som nebol prekvapený, ak by sa raz ukázalo, že i ten samotný slávny majdan (po našom obyčajný štátny prevrat) slúžil len k tomu, aby sa na ňom pár zbohatlíkov zo Západu na úkor chudobných Ukrajincov nabalilo. Napokon i Biden začal so svojím "podníkaním" na Ukrajine v tom istom roku.