Vtedy bola ina situacia,Progresivny kmer.
Boli to Kotleby čo burcovali zastupcov fitnescentier do tvrdej blokady.Proti kotlebam musi premier a vlada zasiahnut tvrdo,v tomto pripade by mohol použit aj "Putinovske" metody a kotleby zavriet.
Moderator relacie Michal Kovačič nijako nevyčital Kollarovi,že chce učelovo zmenit zakon,len aby mohol Lipšic kandidovat za gen.prokuratora.Asi preto,lebo Lipšic zastupoval aj Markizu.
Velmi dobry blog Devana,určite lepši ako ten čo pisala "odbornička" Malinova.
Je to velka tragedia,ale autor zbytočne spomina africky pôvod pachatelov.Tuto spravu som nezychytil v našich mediach,tak kto vie či ,je to pravda.Na pravde by o tom určite informovali,alebo na smečku.
Trinasty dôchodok,je nadštandart,ale vlada a pan Matovič a Kollar urobia všetko preto aby boli vyplatene.
Velmi tendenčny blog,autorka považuje všetky katoličky za menej vzdelane(pre nu je zrejme menej vzdelany/a každy kto nema vysoku školu)a všetky ateistky a liberalky su vzdelane,no dobre.Dalej všetky katoličky maju nasilnickych partnerov alebo naboženskych fundamentalisttov ok,ktori znasilnuju ženy a v liberalnych a ateistickych manželstvach je to len idylka.Autorka piše:Moslimovia budu mat ine zakony a oni budu stihat aj mimomanželske styky.Ja sa pytam autorky kedy?kde?a nech uvedie zdroj,lebo inak je to skor slohova praca.Vela katolickych žien berie antikoncepciu,inak by na slovensku nebola tak nizka pôrodnost važena.Ked je tu podla vas tak malo liberalov.Vy,len uražate katoličky a menej vzdelane ženy a robite z nich hlupane a z mužov nasilnikov.
Dobry pastier nenecha svoje ovečky napospas vlkom a zostane pri nich a chrani ich,Igor je dobry pastier a my sme jeho ovečky.
Na Ukrajine sa strielaju a na vychodnom slovensku sa alkači pichaju nožmi.U nas na juhu sa spravame kultivovane.
"Budte kriticky a urobte si vlastny nazor".Povedala niekedy niečo podobne pani Hanzelova?A ked je tu feministka Hanzelova prečo nemôze byt jej opak Livia?Pište všetci modrym perom,to tu už raz bolo.Však aj Livia ma mat pravo slobodne vyjadrovat svoje nazory,kto chce pozerat Kulturblog nech pozera,dalši môže Hanzelovu,ale ide o slobodu vyberu.
Autorka blogu si liberalna slniečkarska neomarxisticka feministka,presveč ma o opaku.Hanzelova,je trafena ultralavičiarka a Livia je normalne dievča.
USA su naš spojene ako povedal Osusky "Na večne časy a nikdy inač",preto by aj Slovensko malo obvinit Cinu.Dufam,že Jaro Nad už na tom pracuje.
Kto manipuluje ty hlupak.Chod do smart karanteny,vojdeš tam ako hlupak a vyjdeš ako mudry.
Ty budeš tolerantny liberal čo by ludi s inym nazorom obesil.Ani covid-19 nie je tak agresivny ako slniečkari.
Tak tento prieskum liberalnych pravičiarov nepoteši,a čo komentator Repa,je na slovensku 81% katolibancov,lebo podla Repu kažky kto je za zakaz predaja v nedelu je katolibanec.No to potom aj Nemecko,Francuzsko či Rakusko su katolibanske štaty lebo tam je zakaz predaja v nedelu.
Autor blogu je v Anglickom vynutenom exile a preto sa hneva na Matoviča,lebo nechce ist do štatnej karanteny.Inak asi v tom anglicku všetko funguje perfekne,ked kritizuje len Matoviča.Tento pan predpovedal aj hladomor na slovensku v infovojne,no nejako neprichadza,obchody su plne.Je za vystupenie z Nato a EU,TREBA ho brat s rezervou.
Tak toto ,je zatial najväčši uspech Krajniaka,tato pani mala odist už davno Richter si ju tam držal neviem prečo.
Podla toho ako slovenske media a rôzne osobnosti ospevuju prvu republiku a tatička Masaryka som mal dojem,že tu sa ludia nikdy nemali lepšie,no asi to tak nebolo,ale na prvu republiku dnes nedaju elity dopustit,to skutočne zlo prišlo v rokoch 1939 a 1948.Však za prvej republiky sa aj strielalo do protestujucich robotnikov,ale to je asi ok.
Varšavska policia v nedelu obhajovala tvrdy zasah voči demonštrantom,policia použila aj slzotvorny plyn,čo označili za neprijemne.Teraz môžu poliaci očakavat tvrdu reakciu z Bruselu.Po Madarsku,je to druhe neposlušne "dieta" z vychodnej časti EU.