Na Ukrajine bojuje predovšetkým nezakonná junta proti svojím občanom na východe /dnes sa da povedať ,že proti bývalym občanom/ za záujmy SŠ proti záujmom a vôli vačšiny ostatných občanov svojej krajiny!
Na Ukrajine bojuje predovšetkým nezakonná junta proti svojím občanom na východe /dnes sa da povedať ,že proti bývalym občanom/ za záujmy SŠ proti záujmom a vôli vačšiny ostatných občanov svojej krajiny!
Možno sa Rusko ruti ,aby dobehlo a zastavilo americkú demagógiu šíriacu sa svetom bez akýhkoľvek zábran.
ČTK neberiem vážne, mali by si zmeniť názov ČTB /brepty/. Prečo už nedostáva v Pravde priestor Boris Latta?
Mňa však mrzí iná vec ,je jasné že to čo sa na Ukrajine deje,nie je nič iné,ako jatky dvoch Slovanských národov donedavná nažívajucich v jednom zoskupení.Tí čo to zavinili a vyprovokovali sa na To iba prízerajú,ako zmanipulovaní Ukrajinskí občania bojujú za ich záujmy,ktoré im v prípade víťazstva či prehry Ukrajiny prinesú iba profity.Na druhej strane Ukrajine tento konflikt prinesie iba ďalší úpadok ich hospodárstva a nárast biedy!
Pre nich neplatí "Skôr ťava prejde uchom ihly,ako boháč do kráľovstva nebeského".
Aj u nás vo Frešovii sa to iba hemží havarijnými stavmi .Čuduj sa svete majstri v ich odstraňovaní sú z radov 5000 členov SDKU s právom podnikať údeleným transparentne ešte expremierkou Radičovou!
že je tam teror ,vojna chaos ako v Líbii,Sýrii,Iraku,Afganistane to sa páči senátu USA
Schváľujem tento nápad SaS ,ale iba v prípade ,že tu eutanáziu začnú realizovať v Liberálnom dome uplatňovať začnú na sebe a členoch ich strany!Jednu osobu denne a do roka a do dňa nebudeme o nich počuť!
Práve toto sa páči SŠA a schválil to aj senát USA
Aby sa rozhodnutie stalo pravoplatným musí sa to páčiť SŠ a prejsť schváľovacím procesom v senáte USA.Tak si to vyžaduje demokracia v podaní ameriky!
Páči sa to SŠ? Schválil koniec Merkeľky senát SŠ? Keď nie tak Merkeľka pokračuje!
Mečiar vojde do histórie ,ako zakladateľ Slovenskej republiky a nebyť jeho tak tu štátnosť Slovensko nikdy nemá.
Napriek zlým prognozám ,ktoré Slovensku predpovedali rôzní treťosektoroví anal lytici si naša krajina zachovalá slušnú úroveň,ktorá mohla byť aj lepšia ,keby sa k moci v roku 1998 nebola dostala k moci privatizáčna raboš banda.100 km dialníc,ktoré sa podarilo Mečiarovej vláde vybudovať počas volebného obdobia 1995-98 sa už zrejme nikomu nepodarí prekonať.PS všetci tí neprajníci SR a Mečiara,ktorí húfne utekali do Prahy sa potom potichučky vracali a rozvracali a podkopávali nohy Mečiarovi a jeho vláde!
Aby si valdis pochopil,prečo si tí ľudia nekúpili byty za 2x nižšiu cenu ? Lebo im to nebolo úmožnené a predavlo sa to anblok.Tak úžerník zarábal nielen na cene,ale ešte aj na pôžičkách,ktoré bývajúcim poskytoval.
Boli to naozaj veľmi bohatí občania značná časť nezamestnaný a tí sú na Slovensku najbohatší však ? Svatá prostoto si tak naivný,alebo šťastný človek vo svojej prostote?
Takýto človek Kiska sa stal prezidentom SR prvý úžerník v dejinach civilizovaného sveta v takej funkcii
ZÁSAHY SA MôŽU USKUTUČŇOVAŤ IBA ZO SǓHLASOM SENÁTU USA!
čo si to Egypt dovoľuje zasahovať proti moslimským extremistom chránencom USA.Eśte by ich nebodaj porazili a zničili a kto potom bude zabezpečovať násilie a chaos? To predsa v žiadnom prípade nemôžu dopustiť,ešte to tak ,aby tam zavládol pokoj,mier a prosperita ,ako za Muamára Kadafího.V Líbii musí byť zachovaný demokraticky proces,ktorého výsledkom sú vraždy,teror,a hlavne netransparentné prostredie cez ,ktoré sa najlepšie odčerpáva ropa a bohatstvo Líbie!
V poradí už asi 333.kolona obrnených vozidiel a tankov ,ktorá podľa Ukrajinských správ prenikla na Ukrajinu,kde ju vzápatí zničí Ukr.Udatná armáda. Ma ešte Rusko nejaké tanky a OT?
tak toto musíš mať naštudované v maďarskom dejepise....
Odporúčame